کد خبر: ۴۲۶۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۲
تهيه كننده "روز از نو":

فعاليت تعدادي از تهيه كنندگان به منظور توليد 2 برنامه هم زمان، با وجود يكسري محدوديت ها، تعجب مرا برانگيخته در حالي كه من روي آنتن بردن 2 برنامه را به طور همزمان بلد نيستم.

پيام ابراهيم پور تهيه كننده برنامه "روز از نو" شبكه 2 سيما در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت: بعد از برنامه "سلام مردم ايران" برنامه خوب صبحگاهي نداشتيم.
وي ادامه داد: "سلام مردم ايران" آخرين شكل از يك برنامه خوب، جمعي و دوستانه بود.
ابراهيم پور با اشاره به در دست داشتن همزمان 2 برنامه در خصوص برخي تهيه كنندگان، تصريح كرد: گاهي اوقات، تعجب مي‌كنم كه با وجود برخي محدوديت ها، چطور برخي افراد يكباره، كارهاي مربوط به 2 برنامه را به طور همزمان انجام مي‌دهند در حالي كه من از برنامه اي مثل "روز از نو" خسته شدم و بلد نيستم 2 برنامه را به طور همزمان روي آنتن ببرم.

وي با اشاره به تغييراتي كه از زمان حضور وي در برنامه "روز از نو" اتفاق افتاد، اظهار داشت: "روز از نو" دچار يكنواختي و يك نوع كليشه پردازي شده بود كه من سعي كردم، تحولي در اين برنامه ايجاد كنم و با ايجاد فضايي دوستانه و صميمي در جهت ايجاد تغييري تاثيرگذار گام بردارم.
ابراهيم پور در رابطه با دغدغه هاي اصلي خويش، خاطرنشان كرد: دغدغه اول من، مستندسازي و گويندگي راديو بوده است و تهيه كنندگي برنامه هاي تلويزيوني در درجه هاي بعدي قرار دارد.
وي ادامه داد: پس از برنامه "اينجا شب نيست" در راديو، برنامه اي را نيافته ام كه چندان مورد علاقه و طبع و سليقه ام باشد./ي2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر