کد خبر: ۴۲۷۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۸
رودهن/

شهردار ارجمند از نهایی شدن و تصویب طرح جامع گردشگری این شهر خبر داد.

ˈاکبر الماسی نیاˈ در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران رودهن اظهار کرد: این طرح برای نخستین بار و به صورت ابتکاری به مرحله انعقاد رسیده است که به یقین تاثیرات بسزایی در توسعه گردشگری و انتفاع اقتصادی مردم منطقه به دنبال خواهد داشت.

وی از تایید و تصویب طرح جداسازی آب شرب از آب خام این شهر در کارگروه راه و فضای سبز استانداری تهران خبر داد و افزود: هفت میلیارد ریال اعتبار پیشنهادی این طرح از طریق سازمان شهرداری ها تامین اعتبار می شود.

الماسی نیا خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده و توافق انجام شده، 50 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان به منظور توسعه فضای سبز شهری و تامین زیرساخت های لازم، در پنج نقطه از اطراف شهر در اختیار شهرداری ارجمند قرار گرفت.

وی از اتمام مرحله نخست دریاچه مصنوعی ارجمند خبر داد و گفت : این دریاچه به وسعت تقریبی 15 هکتار در ابتدای ورودی شهر از سمت فیروزکوه قرار دارد.

شهردار ارجمند ادامه داد: تاکنون 700 میلیون ریال بابت احداث دو شانه سد هر یک به طول تقریبی 250 متر هزینه شده و تکمیل مرحله (فاز) دوم آن نیاز به تامین اعتبار از سوی استان دارد.

وی با اشاره به توافق های انجام شده با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در اخذ اسناد و مدارک معدن شن، ماسه و سنگ لاشه این شهر ابراز امیدواری کرد با اخذ کامل مجوزها و استعلام های مربوطه، در نیمه دوم اسفندماه شاهد افتتاح و راه اندازی این معدن باشیم./س


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر