کد خبر: ۴۳۹۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸
در اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی نواحی؛

در اختتامیه هشتمین دوره جشنواره موسیقی نواحی در تالار وحدت، "بهمن کاظمی" به عنوان دبیر دوره نهم این جشنواره معرفی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران حاضر در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در تالار وحدت، اختتامیه این دوره از جشنواره موسیقی نواحی ایران که از 29 تا 31 اردیبهشت به طور همزمان در تهران و کرمان برگزار شده بود، در آخرین روز از دومین ماه بهار با حضور "سید محمد حسینی"، "حمیدرضا شاه آبادی"، "بهمن کاظمی"، "علیرضا پاشایی"، "عبدالحسین مختاباد" و "حسام الدین سراج" در تالار وحدت برگزار شد.
در این مراسم که ساعت 21 در تالار وحدت برگزار شد، "بهمن کاظمی" دبیر این دوره از جشنواره موسیقی نواحی، به عنوان دبیر نهمین دوره این جشنواره نیز انتخاب شد.
در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تنی چند از اساتید پیشکسوت موسیقی نواحی ایران چون "علی شرفی"، "سهراب محمدی" و "رسول بخش زنگشاهی" تقدیر به عمل آمد.
این دوره از جشنواره موسیقی نواحی ایران در تهران در سالن های تالار وحدت، تالار رودکی و سالن سوره حوزه هنری برگزار شده بود.
در بخش تکنوازی و تکخوانی این دوره از جشنواره هنرمندانی چون "سید سلمان حسین" و "سیاوش یادگاری" از تهران، "محمدرضا اسحاقی" از بهشهر، "حسین ولی نژاد" از شیروان و "دنیا کمالی" از کرند غرب حضور داشتند.
هشتمین دوره جشنواره موسیقی نواحی ایران از 29 تا 31 اردیبهشت به دبیری "بهمن کاظمی"، مدیریت اجرایی "محسن رفیعی" و دبیری علمی "هادی منتظری" در تهران و کرمان برگزار شد./ي2

گزارش از: بهاره کنجکاوفرد.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر