سردار جزایری:

ملت ایران قهرمان اصلی عرصه حماسه سیاسی است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انتخابات ۲۴ خرداد، تودهنی محکم به یاوه‌گویی‌ها و توهین‌های دولت آمریکا و صهیونیست‌ها به مردم ایران و نظام مبنی بر وجود تقلب، سانسور و عدم شفافیت در روند انتخابات، در ایران بود.

به گزارش حوزه دفاعی - امنیتی باشگاه خبرنگاران، سردار "سید مسعود جزایری" معاون امور بسیج و ستاد کل نیروهای مسلح با تمجید از حضور حداکثری و خیره‌کننده ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: حضور گسترده ملت عظیم‌الشأن ایران در پای صندوق‌های رأی با وجود عملیات روانی و هجمه‌های سنگین رسانه‌های وابسته به آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، دلدادگی ایرانیان به نظام و بیعت مجدد آنان با رهبر معظم انقلاب اسلامی را به منصهٔ ظهور رسانید.

وی افزود: در حقیقت این حضور حماسی قبل از آنکه تعلق به نامزدهای محترم داشته باشد مهر تایید بر پای‌بندی ملت انقلابی و هوشمند ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

جزایری با اشاره به تلاش فراگیر و سرمایه‌گذاری هنگفت جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی و سناریوهای نظام سلطه و استکبار در القای شکاف بین نظام و ملت ایران و جلوگیری از برگزاری انتخابات پرشور و گسترده، تصریح کرد: این حضور کم‌نظیر، حماسه سیاسی موعود را خلق کرد و دشمن را در زمین توهمات و بافته‌های ذهن شیطانی خود مات کرد. در واقع مردم با حضور خود نشان دادند که طرح‌ها و نقشه‌های دشمن را خوانده‌اند و تنها به آینده با عظمت خود که در آن استقلال، سربلندی و تکیه بر سرمایه‌های بومی و خودی در پناه آموزه‌های دینی و انقلابی تأمین می‌شود، می‌اندیشند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور، با بیان اینکه سناریوی تهدید، تحریم و تزویر دشمن نتوانست مانع تحقق حماسه سیاسی شود، مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات را در مقایسه با انتخابات مشابه در سایر کشورها به ویژه کشورهای مدعی دموکراسی و رأی مردم، خارق‌العاده توصیف کرد و اظهار داشت: انتخابات روز گذشته دشمن را مأیوس‌تر و شکست خورده‌تر از همیشه در شوک ناشی از این حضور پرشور و گسترده قرار داده است.

جزایری با بیان اینکه این حضور بالنده با ثبت در تاریخ، الهام‌بخش نسل‌های آینده این کشور و مایه عبرت جهانیان خواهد بود، تصریح کرد: بی‌تردید قهرمان اصلی عرصه حماسه سیاسی و این رخداد تاریخی و ماندگار، ملت ایران است که با اقتدار به مولا و مقتدای خود مقام عظمای ولایت و رهبری انقلاب و بدون توجه به یاوه‌گویی‌های جبهه ضد انقلاب و دشمنان قسم‌خورده و با الگوگیری از گذشته تاریخی خود به ویژه حماسه هشت سال دفاع مقدس رقم خورد.

وی تاکید کرد: انتخابات ۲۴ خرداد، تودهنی محکم به یاوه‌گویی‌ها و توهین‌های دولت آمریکا و صهیونیست‌ها به مردم ایران و نظام مبنی بر وجود تقلب، سانسور و عدم شفافیت در روند انتخابات، در ایران بود.

جزایری حضور گسترده آحاد مختلف مردم پای صندوق‌های رأی را نشان‌دهنده استحکام سیاست‌های کلان کشور و پایبندی ملت به اصول و ارزش‌های حاکم بر سیاست‌های داخلی و خارجی نظام به ویژه در مواجهه و برخورد با زیاده‌خواهی‌ها و سیاست‌های استکبار جهانی برشمرد و گفت: این حضور نشان داد مردم ما از حقوق مسلم خود برابر زیاده‌خواهی‌های دو سه کشور و رژیم خودخواه و یا نامشروع که خود را جامعه جهانی قلمداد می‌کنند، به هیچ وجه کوتاه نمی‌آیند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح برگزاری این انتخابات در کمال سلامت، آزادی، شور، نشاط و امنیت را مقدمه و سرفصل حرکت جامعه به سمت تحقق حماسه اقتصادی دانست و تصریح کرد: با تحقق حماسه سیاسی، سپردن سکان مدیریت اجرایی کشور به فردی برآمده از رأی ملت عصر نوین رفاقت، وحدت و تعامل بین مسئولین نظام و مشارکت و همراهی ملت برای پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی آغاز خواهد شد.

جزایری افزود: برای آمریکا، انگلیس و صهیونیست‌ها هیچ چیز خوشایندتر از عدم حضور مردم پای صندوق‌های رأی یا بروز بداخلاقی‌های گسترده در جریان انتخابات نبود که با بصیرت مردمی خلاف آن تحقق پیدا کرد.

وی در ادامه گفت: با پایان یافتن قطعی شمارش آراء و اعلام نتیجه نهایی و معرفی رئیس جمهور منتخب ملت، کارنامه این دوره انتخابات مشابه سایر انتخابات‌های گذشته بسته شد و از این پس نامزدها و طرفدارانشان دست در دست یکدیگر باید فردای رو به جلو را رقم بزنند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: همه مراقب باشند رقابت به اختلاف کشیده نشود، ملت ایران در برابر گرگ‌های درنده‌ای همچون حکومت آمریکا و رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت، همدلی و همراهی دارد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور اظهار داشت: همه کسانی که به خاطر رضای الهی و انجام وظیفه دینی و انقلابی و میهنی خود در عرصه انتخابات حضور یافتند، در پیشگاه خدای متعال پیروز انتخابات هستند.

وی در پایان با تبریک به رئیس جمهور منتخب ملت اظهار امیدواری کرد: رئیس جمهور آینده مبتنی بر شعارهای محوری خود از جمله رویکرد اعتدال و قانون‌گرایی با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب در چارچوب اختیارات قانونی و در تعامل و همکاری با سایر قوا و نیز بهره‌گیری از ظرفیت‌های ملی در انجام وظایف خطیر خود موفق و دست آوردهای نوینی برای انقلاب اسلامی و کشور به ارمغان آورد.

انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار