کد خبر: ۴۴۵۳۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۹

جاروبرقی ها وسیله ای مهم در زندگی هستند که نبود آن ها باعث کثیف شدن خانه می شود. این وسیله در طول تاریخ پیشرفت هایی داشته است و در آینده نیز نمونه های جالبی از آن به بازار خواهد آمد.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، وسایل خاصی در خانه هستند که با پیشرفت علم بهبود پیدا می کنند ولی از یادها خارج نمیشوند. یکی از این وسیله های ماندنی جاروبرقی است که در تمام تاریخ تنها پیشرفت کرده است.

"جرمین وبراکل" جاروبرقی جالبی ساخته است که به عنوان یک دستیار همه فن حریف در خانه شناخته خواهد شد. این جارو برقی "3F" نام دارد و هوش مصنوعی قوی با قابلیت یادگیری دارد که می تواند خانه را شناخته و متناسب با جای اجسام رفتار کند.این جاروبرقی قابل برنامه ریزی است و می توان آن را با گوشی یا تبلت نیز کنترل کرد. تنها کافی است تا یک برنامه خاص برای آن تعیین کنید سپس جارو خودش خانه را جارو کرده، فرش ها را ضدعفونی می کند و هوای اتاق را نیز معطر خواهد کرد.

این دستگاه را می توانید در صورت نیاز به یک جارودستی تبدیل کنید. هوش مصنوعی آن به گونه ای است که می توان برای هر اتاق یک رایحه را انتخاب کرد تا با توجه به سلیقه شما هر اتاق یک بوی خاص بدهد.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر