کد خبر: ۴۵۳۷۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
کد خبر : ۴۵۳۷۶۸۷
جنايت ديگري از تروريست‌ها؛

قریب به دو سال است که دو شهر شیعی‌نشین "نبل" و "الزهراء"در محاصره گروه‌های تروريست تکفیری قرار دارند در حال حاضر این محاصره بافت و ساختاری طایفه‌ای – مذهبی به خود گرفته چراکه گروه‌های تروريستي بیش از هر زمان دیگری به جای آن که در اندیشه تصرف این دو منطقه جغرافیایی برآيند، در اندیشه کشتار ساکنان شیعی آن هستند؛ از اين رو اهالی دو شهر شیعی‌نشين نبل و الزهراء محکوم به مرگ جمعی تدریجی شده‌اند.

به گزارش حوزه سياست خارجي باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت عربي باشگاه خبرنگاران، تصویر پیوست متعلق به دختربچه‌ای شیعه در سوریه بوده که توسط گروه‌هاي تروريستي تکفیری‌ به زنجیر کشیده شده است؛ سر پدر و مادر اين دختربچه در جلوی چشمان وي بریده می‌شود.
 
دو شهر شیعی‌نشین "نبل" و "الزهراء" که در ریف شمالی حلب در شمال سوریه و در جاده حلب – اعزاز قرار دارند، در بیست و سوم ژوئیه سال 2012 میلادی از سوي گروه‌‌های تکفیری وابسته به تشکيلات تروریستی القاعده که در راس آنها جبهه النصرة قرار دارد، مورد حمله قرار گرفتند.
 
در حال حاضر قریب به دو سال است که اين شهرها در محاصره گروه‌های مسلح تکفیری قرار دارند. اگرچه در ابتدا محاصره این دو روستا از سوی گروه‌های مسلح با هدف تصرف آنها صورت گرفت، اما در حال حاضر این محاصره بافت و ساختاری طایفه‌ای – مذهبی به خود گرفته است.
 
چراکه گروه‌های تکفیری که این دو شهر را به محاصره خود درآورده‌اند، در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به جای آن که در اندیشه تصرف این دو منطقه جغرافیایی برآيند، در اندیشه کشتار ساکنان شیعی آن هستند.
 
با طولانی شدن مدت محاصره، این دو شهر و قطع هرگونه کمک‌های بشردوستانه اهالی آن در حال حاضر در شرایط بسیار سختي به سر می‌برند، اين شرايط به گونه‌ای است که افراد آنجا برای تامین غذای مورد نیاز خود به گیاهان صحرایی منطقه روی آورده‌اند.
 
درحال حاضر دولت سوریه برای تامین نیازهای اساسی اهالی این دو شهر که بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد، به آسمان متوسل شده و از طریق بالگردهای نظامی ارتش تلاش و به تامين نیازهای غذایی و دارویی آنها اقدام مي کنند.
 
در مقابل گروه تکفيري جبهه النصره با موشک‌های ضد هوایی که دولت ترکیه در اختیار آنها قرار داده، اقدام به هدف قرار دادن این بالگردها می‌کنند، به گونه‌ای که در یکی از اين حملات یک بالگرد ارتش سوریه را بر بالای شهر «نبل» سرنگون کردند.
 
این بالگرد حامل کمک‌های بشر دوستانه و مواد غذایی و دارویی نبود، بلکه شماری از آموزگاران وزارت آموزش و پرورش دولت سوریه که برای برگزاری امتحانات مدارس این دو روستا حاضر شده بودند را مورد هدف قرار داده که به دنبال آن تمامي افراد آن پس از سقوط بالگرد کشته شدند.
 

مردم دو شهر نبل و الزهراء هیچ گونه سوختی از جمله نفت و گازوئیل برای تهیه غذا و گرم کردن خانه‌ های خود ندارند؛ از اين رو به استفاده از چوب پناه آورده‌اند که همين امر موجب مشکلات تنفسی متعددی را برای کودکان و سالخوردگان به وجود آورده است.
 
تمامي داروخانه‌های این دو شهر به دليل کمبود شدید دارو تعطیل شده اين در حالي است که  بیماران اين روستا به شدت نیازمند دارو هستند.
 
از سوي ديگر آب این دو شهر کاملا قطع است و مردم از آب باران برای نیازهای خود استفاده می‌کنند؛ به علت قطعی آب بیماری‌‌های واگیرداری همچون تب مالت به سرعت در حال انتشار است؛ برق نیز هر چند روز یک بار، تنها دو تا سه ساعت وصل می‌شود.
 
کودکان این دو شهر، گرسنه سر بر بالین می‌نهند؛ در آخرین اخبار به دست آمده از وضعیت اسفبار اهالی مظلوم نبل و الزهراء دو کودک شش و هشت ساله یک خانواده، از فرط گرسنگی و سوء تغذیه جان خود را از دست داده‌اند، به دنبال این فاجعه انسانی دردناک، جوانان شهر بر آن شدند تا با امکانات نظامی ناچیز خود محاصره را در هم شکنند؛ این نبرد نابرابر منجر به کشته شدن سی نفر از این جوانان و زخمی شدن شمار بسیاری از آنها شد.
 
 
اما این پایان کار نبود، گروه‌های تروريست تکفیری به مزارع و باغ‌های اهالی اين مناطق رحم نکرده و بارها کشاورزان و مزرعه‌داران آنجا را به گلوله بسته که به دنبال آن 18 غیرنظامی کشته شدند؛ در میان کشته‌شدگان زنان و کودکان بي‌گناه به چشم می‌‌خورند.
 
در یکی از دردناک‌‌ترین و وحشیانه‌ترین این جنایت‌ها گروه‌های تروريستي دو چوپان را از جنگل‌های اطراف شهر الزهراء ربودند، تروریست‌ها پس از شکنجه کردن این دو جسد یکی از آنها را به عنوان پیام مجاهدان گروه‌ تروریستی القاعده برای اهالی شهر الزهراء فرستادند؛ با این حال مقاومت مردمی همچنان در نبل و الزهراء ادامه دارد.
 
 از اين رو اهالی دو شهر شیعی‌نشين نبل و الزهراء محکوم به مرگ جمعی تدریجی شده‌اند.
 
این درحالی است که در بعد امنیتی و در عرصه میدانی این دو شهر هر روزه شاهد حملات خمپاره‌ای و موشکی گروه‌های مسلح است و روزی نمی‌گذرد که مناطق مختلف دو شهر شیعی‌نشين نبل و الزهراء شاهد اصابت و برخورد و اصابت موشک‌ها و خمپاره‌ها که موجب خسارات و زيان‌هاي مالي کلان و جزیی به تاسیسات زیربنایی و مراکز و موسسات عمومی و خصوصی و دولتی مي‌شود نباشد.
 
گروه‌های مسلح تکفیری طي یک سال و نیم گذشته اقدام به ربودن اهالی این دو روستا کرده‌اند.
 
درحال حاضر بیش از یک صد نفر از اهالی این دو شهر توسط این عناصر تکفيري ربوده شده و تحت انواع شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.
 
صرف نظر از شیعه بودن اهالی دو روستای نبل و الزهراء، این دو منطقه از جمله مناطقی است که به نظام بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور وفادار مانده‌اند.
 
اهالی اين روستاها از ابتدای بحران داخلي سوريه همواره در کنار نظام سوریه و مدافع وطن خود در برابر گروه‌های تروریستی بوده‌ که همين امر به شدت موجبات خشم و غضب اين گروه‌ها‌ي تروريستي را برانگیخته است.
 
این عشق به میهن و وفاداری به اعتقادات و باورهای مذهبی موجب شده تا اهالی دو شهر نبل و الزهراء در برابر حملات گروه‌های تروریستی مقاومت کنند. 
 
شخصیت‌ها و شیوخ این دو روستا برای مقابله با حملات گروه‌های تکفیری به تشکیل کمیته‌های مردمی از درون مردمان دو روستا اقدام کرده‌اند تا در تمام مدت شبانه‌روز وظيفه محافظت از اهالی و خانه آنها را برعهده داشته باشند.
 
چندی پیش در جریان حمله افراد مسلح به اين دو روستا یک نوجوان 11 ساله به نام «حیدر العجاق» شهید و چند نفر ديگر از اهالی اين منطقه زخمی شدند.
 
این موشک‌ها، موشک‌هاي دست‌ساز محلی بوده که از روستای «مایر» در جوار نبل و الزهرا از سوي تورريست‌هاي مسلح شلیک شده است.
 
هم اکنون گروه های تروریستی تکفیری با بستن تمامي جاده‌ها و مسیرهای منتهی به این دو شهر و به دست گرفتن کنترل آنها هرگونه ارتباط اهالی اين منطقه را با دنیای خارج قطع کرده‌اند.
 
بسیاری از اهالی دو شهر نبل و الزاهرء را کودکان و نوجوانان تشکيل مي‌دهند که با گذشت يک سال و نیم از محاصره گروه‌هاي تروريستي از هرگونه ادامه تحصیل و درس محروم شده‌اند.
 
دو شهر نبل و الزهراء علاوه بر جمعيت اصلي شيعه‌نشين خود، میزبان حدود 15 هزار مسلمان شیعی دیگر نیز است که به دنبال بحران دو سال اخیر سوریه به آنجا پناهنده شده‌‌اند، همچنین هزاران سنی حامی نظام بشار اسد که از پیوستن به گروه‌های مسلح خودداری کرده‌اند، در این دو شهر اقامت دارند.
 
گروه‌هاي تروریستي تکفيري مدتی پیش از اهالی این دو شهر به ویژه شیعیان آنها ‌خواسته بودند تا از حزب‌‌الله لبنان، جمهوري اسلامي ایران و حکومت بشار اسد اعلام برائت کنند، که با خودداری و رد این درخواست، مورد خشم و غضب آنها قرار گرفتند.
 
 براین اساس، خون مردم دو شهر نبل و الزهراء به جرم شیعه بودن از سوی گروه‌هاي تروريستي تکفیری، مباح و کشتن آنها جایز اعلام شده است؛  عده‌ای از اهالی این دو شهر تنها به جرم نگهداری عکس سید حسن نصر الله، "دبیرکل حزب الله لبنان" در خانه‌هایشان، شکنجه شده و یا به شهادت رسیده‌اند.
 
در برگی دیگر، تروریست‌های موسوم به "دولت عراق و شام" در سوریه با اعدام دو نوجوان با کمتر از 15 سال سن، فیلمی از این جنایت خود را در اینترنت منتشر کردند.
 
تروریست‌ها پس از خواندن یک بیانیه، این دو نوجوان را به رگبار گلوله بسته و آنان را به شهادت رساندند. این دو نوجوان از مناطق شیعه‌نشین نبل و الزهراء واقع در حلب توسط گروه‌هاي تروريستي ربوده شده تا در اقدامی وحشیانه آنها را به قتل رسانند تا بیش از  پیش چهره مخوف، وحشیانه و به دور از انسانیت خود را به همگان نشان دهند.
 
این صحنه‌ها به وضوح نشان می‌دهد کسانی که در سوریه عليه نظام بشار اسد می‌جنگند، حیواناتی در پوشش انسان هستند که هدفشان تنها کشتن افراد بی‌گناه و نابودی شهرها و روستاهاست.
 
در واقع هدف این تروریست‌ها برپايي انقلابي علیه دولت سوریه نیست، بلکه هدف آنها جنگ فرقه‌ای است تا از رهگذر آن بتوانند سوریه و مردم این کشور را به نابودي بکشانند.
 
 
تقابل اندیشه‌ها و تفکرات گروه‌هاي تروريستي تکفيري به رهبری عربستان سعودی با اندیشه‌ها و تفکرات دیگر طوایف و قبایل را می‌توان در این دو روستا مشاهده کرد، چراکه بخشی از مهم‌ترین رویدادها و اتفاقات داخلي بحران سوریه در این دو روستا رقم خورده و اين روند ادامه دارد.
 
آنچه تاکنون در این دو روستا روی داده و از اهالی آنها به گوش رسیده، اینگونه برداشت می‌شود که حوادث جاری در دو روستای «نبل و الزهرا» هیچ ارتباطی با آنچه از سوی معارضان سوری تحت عنوان «انقلاب» نامیده مي‌شود، ندارد، بلکه آنچه در حال رخ دادن است، تلاش تروريست‌ها برای پیاده کردن و اجرای گفتمان دینی و مذهبی از سوي «گروه‌هاي تروريست تکفيري» است که اين گروه‌های وابسته به کشور عربستان در تلاش براي اجراي فتواهای «ابن تیمیه حرانی» مبني بر جنگ علیه طوایف شیعی و باطنی و مبارزه با آنها بوده که از اين امر را مهم‌تر از جنگ با یهودیان و مسیحیان مي‌داند.
 
پیش از آغاز بحران سوریه در اواسط مارس 2011 و به دنبال آن ورود گروه‌های تکفيري در سوريه، هیچ رابطه تیره‌ای میان روستاهایی که اغلب ساکنان آن را شیعیان یا همان علوی‌ها تشکیل می‌دادند، با روستاهای دارای اکثریت اهل تسنن وجود نداشت.
 
آنچه در ماه‌های نخست بحران سوریه روی داد، چیزی جز فتنه‌انگیزی میان رافضی‌ها، علوی‌ها و مسیحیان این مناطق نبود و گفتمان به کار رفته در این ارتباط چنین قوی و قدرتمند بود که حتی بر اهل تسننی که نمی‌خواستند، وارد این درگیری‌ها شوند نیز تاثیر گذاشت، این گفتمان اهل سنتی که در این فتنه با تروريست‌هاي تکفيري همراهی نمی‌کرد، را افرادی کافر و مرتد می‌شناخت.
 
 نبردی که در «نبل» و «الزهرا» آغاز شد، نبردی اعتقادی – مذهبی بود،
 
در این مدت درگیری‌هایی میان کمیته‌های مردمی این دو روستا با تروريست‌هاي مسلح رخ داده است؛ این کمیته‌ها بارها حملات گروه‌های مسلح به این دو روستا را دفع کرده‌اند، به ویژه آنکه در این اواخر شماری از گروه‌های مسلح حمله گسترده‌ای برای حمله به مرکز ایست بازرسی شمال روستای «نبل» بسیج کرده بودند که به دنبال آن با مقابله کمیته‌های دفاع مردمی این روستا مواجه شدند؛ طی درگیری‌های پیش آمده 8 نفر از اعضای این کمیته‌ها در دفاع از روستایشان کشته شدند.
 
در این نبرد کمیته‌های دفاع مردمی ظرف تنها چند ساعت حمله‌ای که علیه گروه‌های مسلح تدارک دیده موفق شدند مرکز ایست بازرسی شمال روستای «نبل» را از دست تروريست‌هاي مسلح باز پس گیرند.
 
در جریان این درگیری حدود 12 فرد مسلح وابسته به گروه تروريستي «جبهه النصره» و جسد 6 نفر از آنها به اسارت گرفته شد. همچنین ده‌ها فرد مسلح نیز زخمی شدند و چندین دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین آنها منهدم شد.
 
به گفته منابع محلی گروه‌هاي تروريستي اقدام به وارد کردن برخی مواد غذایی به صورت قاچاق به این دو روستا می‌کنند که همگي تولید کشور ترکیه است.
 
این منابع می‌گویند، در یکی از این موارد تروريست‌ها اقدام به وارد کردن «چیپس» به دو روستاي «نبل» و «الزهرا» کردند که پس از مصرف تعدادي از کودکان این دو روستا مسموم شدند؛ این مسمومیت‌ها موجب مرگ یکی از کودکان اين منطقه به نام «زینب حسن احمد سلطان» شد؛ بعدها مشخص شد که این چیپس‌ها آلوده به «آرسنیک» بوده‌اند.
 
شرایط سخت معیشتی موجب شد، برخی از اهالی این روستاها خطرات موجود را به جان بخرند و برای تامین مایحتاج خود از میان تروريست‌هاي مسلح راهی شهر حلب شوند همچنين با وجود تسلط  گروه‌هاي تروريستي بر مسیرهای اين مناطق بیماران خود را به بیمارستان‌های شهر برسانند؛ در یکی از همین نقل و انتقال‌ها بود که «صابر حمای»، نوجوان 13 ساله سوری که با مادرش به حلب می‌رفت، توسط عناصر مسلح ربوده شد.
 
این درحالی است که تروريست‌ها هرازچندگاهی اقدام به ربودن افراد سالخورده و کودکان این روستاها می‌کنند تا خانواده‌های آنها در قبال آزادی‌شان وادار به پرداخت مبالغ هنگفتي شوند و از اين طريق از آنها باج‌گیری می‌کنند.
 
منابع آگاه محلی شمار افراد ربوده شده از اهالی این دو روستا را تا دو ماه قبل 89 نفر اعلام کرده‌اند و اين در حالي است که با تشکیل کمیته‌های مردمی عملیات ربودن اهالی این روستاها به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است.
 
 نیمی از افراد ربوده شده از سوی تروريست‌هاي تکفيري با چاقو سر بریده شده و افرادی هم که هنوز زنده هستند، تحت شکنجه و آزار و اذیت این افراد قرار دارند.
 
با وجود تمام این مشکلات و شرایط سخت حاکم بر روستاهای «نبل» و «الزهرا»، ساکنان این دو روستا، مناطق محل سکونت خود را به حال خود رها نکرده، بلکه شخصیت‌ها و شیوخ این دو روستا به تشکیل گروه‌های داوطلب براي ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی، پزشکی و غیره اقدام کرده‌اند.
 
همچنين منابع محلی تاکید می‌کنند که گروه تروريستي «جبهه النصره»، روستای «الزیارة» در شمال حلب را اشغال کرده و با موشک‌های دست ساز محلی ساخت ترکیه آنجا را گلوله‌باران می‌کنند، اما اهالی این دو روستا همچنان به ایستادگی و مقاومت در برابر گروه‌های تروريست تکفيري ادامه می‌دهند.
 
چند روز قبل نیز تشکيلات تروريستي القاعده دو کودک 9 و 12 ساله را در منطقه شیعه‌نشین "نبل" و "الزهراء" به شهادت رسانده و اقدام به پخش ویدیوی اعدام بی‌رحمانه این دو کودک کردند.
 
محاصره و حمله افراد مسلح به دو منطقه نبل و الزهراء در حومه حلب ادامه دارد و این در حالی است که تروریست‌ها همچنان نتوانسته‌اند اراده قوي اين دو شهر را بیش از یک سال و نیم بشکنند.
 
وضعیت وخیم شهروندان باعث شد تا کمیته‌ای برای مذاکره با تروریست‌ها که بیشتر شهروندان لیبیایی، افغان و چچنی هستند، تشکيل شود اين در حالي است که تروریست‌ها بر خلاف وعده‌شان، براي گفتگو با اعضای اين کمیته آنها را ربودند.
 
همسر یکی از ربوده‌شدگان می‌گوید: تاکنون ربودن فرستاده صلح در تاریخ بی‌سابقه بوده است.
 
حملات به نبل و الزهرا پس از شکست تروریست‌ها در قصیر افزایش یافته است، آنها حملات موشکی به این دو شهر را "واکنش القصیر" نام‌گذاری کرده‌اند.
 
خمپاره، موشک‌های گراد و توپخانه تروریست‌ها جان شماری از مردم این شهر از جمله زنان و کودکان را گرفته است.
 
یکی از شهروندان درباره کشته شدن دختر بچه سه ساله خود در حمله موشکی به خانه‌اش می‌گوید: این کودک چه گناهی داشت؟ آنها با چه منطقی او را از حق حیات محروم کردند؟
 
یکی از مادران در حالی که گریه می‌کرد ، گفت: پسرم به خانه برادرش رفت تا او را برای ناهار بیاورد که خمپاره به آنها اصابت کرد و آنها را کشت.
 
حملات و هدف قراردادن غیرنظامیان از سوی افراد مسلح به عنوان اهرم فشار علیه ارتش سوریه افزایش یافته است، ارتش سوریه پیش‌روی از شهر حلب را آغاز کرده است تا حلقه محاصره این دو منطقه را که از  بیش از یک سال و نیم در محاصره است، بشکند.
 
انتهاي پيام/
 
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۵۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
لعنت بر اسرائیل والسعود
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
سلام
بعد گذشت چند سال ،هنوز این عکسو فراموش نکردم ، ذخیره کردم عکس رو همون موقع ،نمی دونم چرا یه حس غریبی بهم دست میده ،هربار میبینمش قلبم میخواد وایسه ،حالی که دارم رو نمی تونم توصیف کنم ،
اذیت تون نکنم ،میخواستم خواهش کنم ،از شما اگه می تونید ،خبری از سرنوشت این کودک تهیه کنید ،
لطفا به ایمیلم از شدن یا نشدنش اطلاع بدین ، دارم دیوونه میشم

منتشر نشود تو نظرات ممنونم
یاعلی مدد

منتظر پاسخ تون هستم
یا علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
سرنوشت این دختر سه ساله چه شد؟ او را هم کشتند؟یا به لطف خدا زنده است؟ در چه وضعیتی بسر می برد؟
ناشناس
|
Denmark
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
خدا لعنت کند این حیوانات وحشی را ....
محمد خاکشور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
بر پدر مادر اینا لعنت انشاالله خدا چنان نابود کند که اصلا نفهمند از کجا خوردن فقط دعا بچها چه گناه دارن اخه به اندازه یه پشه هم رحم ندارن یا امام رضا نابودشان کن
محمد خاکشور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
بر پدر مادر اینا لعنت انشاالله خدا چنان نابود کند که اصلا نفهمند از کجا خوردن فقط دعا بچها چه گناه دارن اخه به اندازه یه پشه هم رحم ندارن یا امام رضا نابودشان کن
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
آماده یاشید . باید از خون کثیف این لعنتی ها دریایی از خون راه بندازیم . داعشی و سعودی و صهیونیست و بعثی و تکفیری و انگلیسی خبیث و آمریکایی جنایتکار و ... ان شاء الله
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
الهم عجل لویک الفرج
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
اللهم عجل لولیک الفرج
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
بر پدر مادرروتون لعنت ای وهابی های حروم لقمه حروم زاده به خدا از بس گریه کردم جون ندارم. خدایا این وهابی های ملعون رو به درک واصل کن.
اسماعيل جمشيدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
لطفا از آخرين وضعيت اين كودك خبر تهيه بفرمائيد
سمیرا
|
United States
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۰
[چرا هیچکس جواب این لعنتیارو نمیده خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کجایی؟خدا اون بچه ی سه ساله قبل اینکه سرشو جدا کنن گفت من همه چیزو به خدا میگم .نگفت؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۹
كاري به جز گريه كردن نميتوان كرد
اي خداااااااااااااااااااا اين چه حكمتي است
علی
|
United States
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
من نمیدونم اونایی که منفی دادن دنبال چی هستند
رزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۲
انشاالله ظهور نزدیک است. خیلی نزدیک!!!
بخشنده
|
-
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
عجب صبری خدا دارد ومصلحت را درچی میداند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
آقا فقط بیا...
نادر صفرزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
هبیچ نامردی به نامردی نمی دارد روا آنچه این نامردمان با جان انسان می کنند
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
مهدی بیا...
شریف از زاهدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
کاش رهبر معظم اذن جهاد می دادند تا جان خود را فدا می کردیم و شیعه سربلند می ماند
مسلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خدایا دست همه ظالمان را برای ظلم کردن کوتاه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خدايا به حق ناله هاي حضرت زينب(س)وبه حق آن طفل كوچك حضرت رقيه (س)جواشون رو بده
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
یا ابا صالح پس کی می ایی...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
اللهم عجل لولیک الفرج.
یا مهدی ادرکنی.یا حسین!
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
اگر جهاد بر علیه تکفیر یه اعلام شود ما آماده قیام هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خدا لعنتشان کند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خداوند انشاالله جزای اعمالشان را بدهد، اللهم عجل لولیک الفرج
سیفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
فقط همه با هم بگوییم الهم عجل لولیک الفرج
اصغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خدایا قسمت میدم به بدن پاره پاره شده امام حسین(ع) و قسمت میدم به آبروی فاطمه زهرا(س) هر چه زودتر این تکفیری های جنایتکار و اسرائیل و آمریکا رو به سزای اعمالشون برسون .
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
الهی بحق فاطمه الزهرا عجل لولیک الفرج
علی محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
کل یوم عاشورا
کل ارض کربلا
دوستان ، برادران روزی خواهد رسید که امام زمان حضرت مهدی ( عج ) ظهور خواهد کرد و به یقین این روز بسیار نزدیک است .
در رابطه با مطلب بالا هم فقط باید دست به سمت خدا ببریم ( هو اول و الآخر و الظاهر و الباطن ) و همیشه آماده جهاد در راه حق باشیم . خداوند بهترین انسان ها را برای نبرد با این گروه هایی که با شیعیان این کار ها را میکنند قرار داده است ( انشاءالله در راه الله و در رکاب امام زمان ( عج) به شهادت برسیم .)
یا علی
شرق
|
-
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
هرکس صدای مسلمانی را بشنود که کمک می خواهد وپاسخ ندهد مسلمان نیست
ولی اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدایا تو را به حق فاطمه زهرا ریشه ظلم و ستم را هرچه زود تر با ظهور منجی عالم بشریت بخشکان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
یاصاحب الزمان آجرک الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا لعنتشان كند. اللهم عجل لوليك الفرج
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اگردل یک بچه یتیم بشکندتاارش الهی می لرزد:پس ای مسلمانان به گوش باشیدوهوشیار:اگربایک دیگرمتحدباشیم تاپیروزی راهی نیست....
لشتغان
|
Ukraine
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خداياخدايابه حرمت آل رسولت(ع)ريشه وهابيت وسلفيهاي كثيف وناجوانمردونيست نابودكن آمين اي رهبرآزاده امده ايم آماده
همتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدایا ظهور آقا امام زمان را تعجیل بفرما
هنوز هم تو این دنیا از شمر بدتر وجود داره
morteza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدایا به حق علی و اولاد علی نیست و نابودشان بگردان.
آمین...
امیرپیام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
من خودم یه دختر همین سن دارم. خدایی خیلی عذاب کشیدم این عکسو دیدم. خدایا .... خدایی تو نمیخوای نشون بدی؟ الهم عجل لولیک الفرج
ساسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
كاش مشكل سوريه زودتر حل شه . ديدن اين چنين تصاويري انسان را از خودش بيزار مي كنه.
ناشناس
|
-
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
شاید این جمعه بیاید شاید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
یا مهدی ادرکنی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
فقط کافیه تا رهبر حکم جهاد بده نسل همشون رو از زمین پاک کنیم .
بنده الله
|
-
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
به ابروی خانم فاطمه زهرا خدایااین تکفیرهای جنایتکار به سزای اعمالشون برسون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
انشاالله امام زمان میاد از خجالتشون در میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
به شیطان تبریک می گویم که مدیریت جهان را به دست گرفته !!!!!!!!!!!
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
بغض گلویم را گرفته نمی توانم تصور کنم آخه این طفل معصوم چه گناهی دارد
پس کی میایی یا صاحب الزمان پس کی.. چقدر ظلم و جنگ
حسن عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدایا این چه رسمش هست .لعنت خدا هزاران بار بر این کافران باد. دلم کباب شد. حاضرم به فرزندی بپذیرمش.
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
سلام، چرا کسی نیست واسشون کاری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
بچه ها کاش پایان همه پیام ها برای ظهور آقامون دعا کنیم.هممون باید به این فهم برسیم که گره اصلی رو خودش باید باز کنه........خدایا فرج امام زمان ما را برسان....امین
یک مسلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
لعنت خدا برشما کافران!
رضا
|
-
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
علي لعنته الله علي القوم الظالمين
جيگرم كباب شد...
ننن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
مرگ بر وهابي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خداياتورابحق عزيزان درگاهت آقايمان امام زمانمان رابرسان
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
« یا رقیه یارقیه یا رقیه(س ) » تکرار تاریخ است باور کنید . نمی توان چیزی گفت باید با آقایی که شب و روز اشک میریزد همراه شد، خود را بسازید تا سرباز خوبی برای امام زمان (عج) باشید تا روز انتقام برسد
سبحان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
مرگ بر تکفیری های شیطان پرست
امید رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
بمیرم برات دختر نازم به خدا به روح رسول الله اینها عرب های یهودی هستند مسلمون نیستند به اسم مبارک حضرت محمد (ص)و اسم مبارک حضرت علی (ع) اینها مسلمون نیستند من قوربون گریه هات برم کوچولوی من بشکنه دست کسی که این کار رو با تو کرده من از اهل سنتم برام فقط این مهمه که تو مسلمونی و با دیدن عکست جیگرم تکه تکه شد لعنت خدا بر صهیونیست و اسرائل و امریکا و شرکت های نظامی امریکا و فرانسه مفسد که گروه های عرب یهودی را به اسم مسلمان داخل سوریه مصر عراق میکنند و به اسم مسلمان برادر مسلمان رو به خاک و خون میکشد برادران مسلمان هیچ اهل سنتی این کار را نمیکند همچنانکه شما فاطمه زهرا رو دوست دارید ما هم دوست داریم دختر رسول الله است هیچ مسلمانی به هیچ مزاری توهین نمیکند ان هم مزار اهل بیت حال هر حضرتی باشد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا ازشون نگذره
ای امام زمان به داد برس
ادرکنی ادرکنی
سید یاسر حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا انشاالله این تکفیری های یهودی رو نابود کنه مشتی وحشی هستن به نظر من نباید ارتش سوریه به این وحشی ها رحم کنه.به امید پیروزی مقاومت و اسلام که وعده ی خداست
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
تکفیریها فرزندنا مشروع امریکا واسراییل هستند شاید هم باز ماندگان نژاد یزید لعنت خدا برانها
ملت ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
مرگ ونفرین ابدی برا ی این جنایتکاران که حتی به کودکان هم رحم نمیکنند چه میشد خدا اینها را همان زمان ارتکب جنایت سنگ می کرد یا زمین انها را می بلعید حتما زمین و سنگ هم از انها شرم دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا ریشه وهابیت رو بکنه ... لعنت خدا بر وهابیت
Mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا لعنتشون کنه
عبدالزهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اللهم یا حمید و بحق محمد
و یا عالی و بحق علی
جواد
|
Germany
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
السلام علیک یا رقیه (س)
اسلام علیک یا ام ابیها یا فاطمه الزهرا (س)
السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)
سلام
با دیدن تصویر این کودک معصوم
به یاد بی بی رقیه (س) افتادم دلم بد جور بدرد آمد.
به خدا قسم از حیوانات چنین جنایتی سرنمی زند.
کجاست حقوق بشر ها؟ سازمان ملل ها ؟کجاست انسانیت ها؟کجاست؟؟؟؟؟؟
مرگ بر اسرائیل نفرین بر آمریکا.
ای الله تو خود شاهد مظلومیت مولا علی (ع) بودی،پس اللهم عجل لولیک الفرج.
بندحقیر خدا
|
-
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
کسی نیست به این معاویون ویزیدیون جواب محکمی بده ماآماده دفاع از اسلام وشیعه هستیم
رمضانخاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اون نادونهاي خوك صفت فقط بايد جلوي بسيجيها و سپاه و ارتش ما قرار مي گرفتن تا به خواست خدا و حكم جهاد آقامون تو يه چشم به هم زدن نسل اين گونه جانوري رو منقرض مي كرديم تا ديگه خون بي گناهي رو به جرم طرفداري از ايران و سيد حسن نريزند،. فقط ولايت علي
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
خدا خدا خدا...
سعید کرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اگر هر کسی با دیدن این صحنه و شنیدن این مطلب کفن به تن نکنه و آماده جهاد با تکفیری ها نشه . بویی از انسانیت نبرده
پاسخ ها
مروت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
گوش به فرمان رهبریم....
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
گوش به فرمان رهبریم...
hamed
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
گوش به فرمان رهبریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اللهم عجل لولیک الفرج بحق علی امیرالمومنین .ع.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
واقعا آقای اردوغان که ادعای اسلامیت دارند چگونه می خواهند در برابر خداوند متعال پاسخگوی حمایت از این جنایتکاران باشد ما از اول هم روی این عربهای بی غیرت حسابی باز نکردیم ولی از دولت اسلام گرای ترکیه انتظار چنین حمایتی از تکفیریها نبود انشاا... که این کار ترکیه و حمایتش به خودش برگردد تا بفهمد چه ظلمی در حق مردم بی دفاع سوریه نموده و خود آقای اردوغان روحش با این تروریستها محشرو شود امیئ ضمنا برابر شهدای سوریه صلوات
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اییییییییییی بر پدر و مادرشون لعنت.اینا روز قیامت چه جوابی میخوان بدن؟
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
با دیدن این خبر تنها می توان گفت یا امام زمان .فدای قلب مهربان شما آقا. وقتی ما اینقدر متاثر می شویم شما ...
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
لعنت خدا بر این قوم وحشی عصر جدید وبرحامیان عرب آنها
reza
|
-
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
خدا لعنت کند این حیوانات وحشی را ....
سجادباقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
انشالله خداوند نسلشان را ازروی زمین نابود کند بحق سیدالشهدا. که اینطور با اینگونه اعمالشان دل مردم رو خون نکنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد ...
اللهم عجل لولیک الفرج
خدایا منتقم را برسان بحق سه ساله امام حسین علیه السلام
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
یا امام حسین بداد بیا
لشگری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
ما فقط باشنیدن این اخبار درد تمام وجودمان را می گیرد حداقل بگویید چه بکنیم کمک مالی , یا هر کمک دیگر؛ هر کمک دیگر؛ هرکمک دیگر.............
lمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
با سلام وخسته نباشید به امید ظهور آقایمان
امام زمان عج الله ونابودی تمامی دشمنان اسلام ناب محمدی . باتشکر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
تاریخ دوباره تکرار می شود همانطور که عزیزان زینب سلام الله را به شهادت رساندند امروز یارانش را در مقابل چشم عزیزانشان قربانی میکنند وپستی خودشان را نشان میدهند .لعنت بر این قوم ظالم.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
یا حسین.... یا حسین. شقاوت و سنگدلی این افراد دست کمی از بی رحمی های امثال شمر در دشت کربلا ندارد.
جلیل باقرزاده اصلانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
خشم این وحشی گری های کافرین دردل ما عمقی به ژرفای کهکشانها دارد.در روایت آمده است وقتی امام زمان (عج) ظهور مینمایند از خون کشته های این ملعونین کافر رودهای خون برپا خواهد شد وتابه هلاکت رسیدن آخرین نفر از این قاتلان کافر ،که احزاب شیطان هستند این رود های خون جاری خواهند بود.پس ای مسلمانان اندکی صبر ، که سحر نزدیک است.انشاالله
مرغ سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
به نام خدایی که ازخاک انسان راخلق کرد واورااشرف مخلوقات قرار داد.بله عزیزان این تنها گوشه ای از جنایات این .....انسان که نه حیوان هم که نه واقعا کلمه ای دروصف این مخلوقات پیدا میشود؟فقط امیدوام خداوندکریم به خانواده شهداءصبردرمصیبت عنایت نماید
یا علی
|
-
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
سلام .
به نظر یک ایدئولوگ بهترین راه برای خلاصی از دست این تروریست های زبان نفهم نا امن کردن کشور هایی است، که حمایتشون می کنند است ولی خوب چه می شود کرد ،ما شیعه هستیم و علی مردانه می جنگید.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
یا حضرت رقیه (س) قربون دستهای کوجیکت برم به داد دل این کودکان برس - الهی بمیرم برای بغض گلوت به داد آن دختر قل و زنجیر شده برس - خدایا زمین را از وجور این حیوانهای درنده بی عاطفه پاک کن (آمین)
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
خدایا فقط به تو پناه میبریم از این گرگهای درنده ای که در قالب انسان هستند خداوندا این شیاطین گرگ صفت را به حق محمد و ال محمد از صفحه روزگار حذف بفر ما و خار وذلیلشان بگردان الهی این دخترک کوچک راهم درپناه خودت محفوظ بفرما الهی امین
ناشناس
|
-
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
واقعا اخبار سوریه ناراحت کننده است چقدر این افراد پست هستنند که اینچنین جنایاتی را مرتکب می شوند کافیست یک لحظه رنج این مردم را تصور کنیم واقعا درد اور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
وحشی وحشی
فقط میتونم بگم دشمنان سوریه وحشی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
به امید خدا و به کمک امام عصر حکومت شیعه بر جهان برپا خواهد شد و داد ستمدیدگان گرفته خواهد شد.
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
لعنت بر هر سنگ دل بی رحم خداوند سزای کار شما را خواهد داد ان شاالله
abbas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
به خدا و قران ناطق امیرالمومنین علی (ع) سوگند اگر دست ما به این کافران برسد آنان را به فجیع ترین شکل به هلاکت میرسانیم. (نحن الغالبون)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
خدا لعنتشون کنه
منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
اللهم العجل لولیک الفرج
خدایا نسل این کافران را از روی زمین محو بگردان
آخه بی وجدان ها چجوری دلتون میاد
میگن یه مرغ را جلوی یه مرغ دیگه سر نبرین اونوقت شما............
ای خدااااااااااااااااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
عجب صبری خدا دارد.....
نازنین زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
سند مظلومیت شیعه...!!
نازنین زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
سند مظلومیت شیعه...!!
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
با انتشار چنین مطالبی به دنبال چه چیزی هستید-آیا بهتر نیست برای ذفاع از شیعیان مظلوم واقع شده مجوز جهاد صادر شود تا به این آدمخوارها ثابت کنیم که علوی اگر دست به سلاح شود چه خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
خدا لعنت کنه این جانورای کثیف رو...
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر