کد خبر: ۴۵۴۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
۱۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
کد خبر : ۴۵۴۱۲۸۸
حاشیه های پیش از دربي 77؛

مهمترین رویداد هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران رویارویی 2 تیم استقلال و پرسپولیس برای هفتاد و هفتمین بار در تاریخ فوتبال ایران است که اين بازي امروز ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.سرمربی تیم ملی لحظاتی پیش برای تماشای شهرآورد وارد ورزشگاه شد.

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، مهمترین رویداد هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران بازي تیم هاي استقلال و پرسپولیس برای هفتاد و هفتمین بار در تاریخ فوتبال ایران است که هر دو تیم این بار رویدادی متفاوت را با هدایت قلعه نویی از یک سو و دایی از سوی دیگر رقم خواهند زد.

هر دو سرمربی از بزرگان عرصه مربیگری حال حاضر فوتبال کشورمان هستند و در زمانهای مختلف نیز هدایت تیم ملی فوتبال ایران را نیز عهده دار بوده اند و باید دید که این بار کدامیک می توانند بر دیگری غلبه کنند.

این دیدار ساعت 18:50 امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

       


شب گذشته بيش از 1000 نفر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند که همچنان تعداد اين افراد افزايش مي يابد.


24 ساعت قبل از شهرآورد حدود 1000 نفر از هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه حضور داشتند که هم اکنون نيز اين هواداران به ورزشگاه مي آيند.

این هواداران عمدتا به خاطر مسافت طولانی راه، بیشتر از استانها دیگر خود را به تهران رساندند این در حالی است که با توجه به گفته مسئولان ورزشگاه آزادی، هواداراني که شب قبل از بازی خود را به استادیوم می رسانند برای اسکان آنها جایگاه خاصی تدارک ديده شده است.

هم اکنون حدود 4 هزار هوادار پشت درب های بسته هستند و برای اینکه ازدحامی پیش نیاید با کمک نیروی انتظامی به داخل ورزشگاه هدایت شدند.

در حال حاضر نیز رفت و آمد هواداران مقابل باجه هاي بلیت فروشی بسیار عادی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

هر هواداری که بلیت دارد مي تواند به داخل ورزشگاه بيايد و برای جلوگیری از بازار سیاه حق بيرون آمدن ندارد.

با توجه به اینکه هواداران شب گذشته در اطراف ورزشگاه حضور داشتند، زباله‌های زيادي روی زمین ریخته شده که مأموران شهرداری در تلاشند تا آنها را جمع آوري کنند.

مأموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی از بامداد امروز در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر شدند و شرايط را زير نظر دارند.

آخرين خبر از آبي پوشان پايتخت نيز تاکيد سرمربي استقلال به عدم استفاده از خسرو حيدري در دربي است. شايعه شده بود که حيدري عليرغم مصدوميت و گفته هاي سرمربي تيم، در دربي بازي مي کند.

همچنين سرمربي تيم استقلال تهران از تغيير سيستم بازي تيمش به 3-3-4 خبر داده است.

 

برق ورزشگاه آزادی دیگر قطع نمی‌شود

 

مدیر ورزشگاه آزادی گفت که برق ورزشگاه آزادی دیگر قطع نمی‌شود.

 

توفیق کابلی درباره احتمال قطع برق ورزشگاه آزادی در دیدار روز جمعه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: از زمان ساخت مجموعه ورزشی آزادی، این ورزشگاه مجهز به ژنراتور برای روشنایی مجموعه در صورت قطع برق در جریان بازی نبود و تنها، ژنراتوری وجود داشت که در صورت قطعی برق مسیرهای خروج تماشاگران را روشن می‌کرد تا بتوانند از این مجموعه خارج شوند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده برای هر یک از تاورهای برق یک ژنراتور خریداری شده است. شب چهارشنبه این ژنراتورها به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد و با این شرایط دیگر در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی قطعی برق نخواهیم داشت. در واقع اگر برق مجموعه ورزشی آزادی قطع شود تماشاگران متوجه قطعی برق نمی‌شوند.

کابلی در مورد وضعیت سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه آزادی نیز گفت: سرویس‌های بهداشتی موجود در مسیر سالن 12 هزار نفری تا پیست دوچرخه‌سواری به شکل کامل بازسازی شدند و از روز بازی استقلال و پرسپولیس قابل استفاده خواهند بود.

 


حدود 30 هزار هوادارا در استاديوم و اطراف ورزشگاه حضور دارند.

هواداران مشکلي براي رفت و آمد خود ندارند و در اطراف ورزشگاه ترافيک روان است.

تماشاگراني که موفق به تهيه بليت هاي طبقه پايين نشدند با بازار سياه بليت فروشي و حضور دلالان بليت مواجه شدند که گفته مي شود بليت هاي 8 هزار توماني به قيمت 35 هزار تومان به فروش مي رسد.

ظرفيت طبقه اول ورزشگاه پر شده است و طبقه دوم در حال پر شدن است و بيش از 30 هزار تماشاگر به ورزشگاه ها آمده اند  و هواداراني که از شهرستان ها آمده اند اعتراضاتي را در خصوص گران بودن بليت عنوان داشتند.

هواداران شهرستاني مي گويند ما خيلي زود به ورزشگاه آمده ايم اما نمي دانيم چرا بليت به ما نرسيده و ما بايد بليت خود را از بازار سياه تهيه کنيم.


به دليل اينکه در ورزشگاه مسجدي وجود ندارد هواداران روي موزائيک ها نماز خود را خواندند و همچنين براي استراحت کردن به زير درختان پناه آورده اند.

همان طور که قبلا نيز عنوان شده بود هيچ دست فروشي حق پخش ساندويچ هاي غير بهداشتي را ندارند و در صورت مشاهده مأموران با اين افراد برخورد جدي مي کنند.

مأموران نيروي انتظامي هواداراني که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند مورد بررسي قرار دادند و از برخي از آنها وسايل غير قانوني گرفتند.

در ورزشگاه صداي موسيقي به گوش مي رسد به طوري که اعتراض تماشاگران و حاضران در ورزشگاه را برانگيخته است.

در حالي که عادل فردوسي پور گزارشگر فوتبال کشورمان در ورزشگاه حضور پيدا کرده و همچنين دربي گذشته را نيز گزارش کرده گفته مي شود که دربي امروز را نيز وي گزارش مي دهد اما شنيده ها حاکي از آن است که شايد گزارشگر دربي امروز جواد خياباني باشد.


حدود 4 ساعت مانده به دربي 45 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند و نيمي از سکوها پر شده است.

ورزشگاه در حال تکميل شدن است و همچنان به تعداد هواداران اضافه مي شود.

در حال حاضر نیز رفت و آمد در اطراف ورزشگاه آزادی کاملا روان است و با توجه به تمهیدات راهنمایی و رانندگی ترافیکی در اطراف ورزشگاه دیده نمی‌شود.

جایگاه پرسپولیس تکمیل شده است و جایگاه استقلال 80 درصد پر شده است.

تیم ها وارد رختکن سدند.

نجف زاده نیز در ورزشگاه حضور دارد و صورت فرزندان خود را قرمز کرده است. 
 
 
حاشیه دربی 77
 
ترکیب پرسپولیس:
نیلسون، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، محمدرضا خانزاده، سیدمیثم حسینی، رضا حقیقی، قاسم دهنوی، محمد نوری، پیام صادقیان، سیدمحمدمهدی سیدصالحی و غلامرضا رضایی.

خلعتبری بازیکن شماره ۹۹ پرسپولیس روی نیمکت خواهد نشست

ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده،  پژمان منتظری، جواد نکونام،  آندرانیک تیموریان،ساموئل،محمد مهدی نظری،سیاوش اکبرپور، محمد قاضی و پژمان نوری در بازی امروز قرار دارند.البته فرهاد مجیدی در ترکیب اصلی قرار ندارد.

بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای گرم کردن خود وارد زمین شدند
 

در حالی که حدود دو ساعت به آغاز مسابقه تیم‌های استقلال و پرسپولیس باقی مانده، نورافکن‌های ورزشگاه تست شد.

 

اکثر سکوهای ورزشگاه آزادی پر شده است و تقریباً حدود 2 هزار ظرفیت باقی‌مانده است تا ظرفیت ورزشگاه تکمیل شود.

درحالی که مسئولان اسپانسر مسابقه درحال آماده کردن تابلوهای تبلیغاتی بودند، بهروان به آنها ایراد گرفت که این ایراد موجب به وجود آمدن درگیری لفظی بین آنها شد.

اسکوربرد ورزشگاه با نوشتن جمله‌هایی از هوادارن حاضر درخواست کرد تا توهین و فحاشی نکنند؛ مسئولان اعلام کردند که این هفته، هفته بازی جوانمردانه است.

بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای گرم کردن خود وارد زمین شدند که به محض ورود آنها مورد تشویق قرار گرفتند.

یک گروه سرود که ناشنوا بودند، به اجرای مراسم پرداختند و در پایان مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

 یکی از هواداران از حال رفت که بلافاصله توسط پزشکان حاضر در ورزشگاه مورد درمان قرار گرفت.

 کاورهای متحدالشکلی بین عکاسان و تصویربردان توزیع شد.

  هواداران سپولیس نارنجک دست سازی را در پیست تارتان پرتاب کردند.

  هوادران پرسپولیس با شعار « به احترام سردار 6 تایی ها خبردار» برای رقیب خود کری خواندند  
 
 
کوچولوهای استقلال و پرسپولیس مثل سالهای گذشته وارد زمین شدند و با یکدیگر رقابت می کنند. جالب اینجا است که هر دو تیم  ابتدا با کاورهای با رنگ اصلی سفید وارد میدان شدند و رگه های از قرمز و آبی روی پیراهن های آنها دیده شد ولی بلافاصله پیراهن های اصلی خود را به تن کردند.
 
 مهدی حب درویش نوجوانی را همراه خود آورده بود که به همراه او روپایی می زد.
 
 
پس از پایان بازی دو تیم کوچولوهای استقلال و پرسپولیس، گروهی برای معرفی فرهنگ شهرها و استان های مختلف کشور اقدام به معرفی سنن آنها کردند. این مراسم با پخش آهنگ‌های محلی همراه بود.

اسکوربورد ورزشگاه طی پیامی به تماشاگران این پیام  را به آنها نشان داد: «با احترام به تیم حریف از فوتبال لذت ببرید». همچنین مسئولان ورزشگاه هفته بازی جوانمردانه را تبریک گفتند.

دیدار کوچولوهای استقلال و پرسپولیس با حاشیه‌هایی همراه بود. دوربین برنامه 90 قصد داشت بعد از پایان این دیدار  با بازیکنان کوچولوی دو تیم مصاحبه کند اما آنها اجازه مصاحبه را نداشتند. گزارشگر این برنامه به سختی با یکی از بازیکنان دو تیم صحبت کرد./مح
 

 

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
دستتون درد نکنه واقعا اگاه پیدا کردیم
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر