کد خبر: ۴۵۶۰۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۴

مجموعه تلویزیونی " عملیات 125 " برای پخش از سیمای بوسنیایی شبکه سحر آماده شده است و به زودی به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران وبه نقل از روابط عمومی شبکه بین المللی سحر، مجموعه تلویزیونی " عملیات125 " به سرپرستی سعید دیانتی برای پخش از سیمای بوسنیایی این شبکه به بوسنیایی زیرنویس شده و به زودی در جدول پخش این شبکه قرار خواهد گرفت.

متون " عملیات 125 " را عادل حاج محمد بگوویچ ترجمه و ندیم بگوویچ ویراستاری کرده و فریده احدزاده نیز اپراتوری زیرنویس این مجموعه را انجام داده است.

سری سوم سریال " عملیات 125 " در ۲۶ قسمت دارای دو فصل است که مسعود آب‌پرور موفق شد در ۱۷ قسمت ساخت فاز اول آن را به پایان برساند و فاز دوم آن نیز بار دیگر به بهروز افخمی سپرده شد . سری نخست این مجموعه را بهروز افخمی، سری دوم را محمدرضا آهنج و فاز اول سومین سری را مسعود آب‌پرور کارگردانی کرده‌اند و داود هاشمی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی است.

این سریال تلویزیونی که نمایشگر عملیات های گروه آتش نشان125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران است، علاوه بر نمایش عملیات های اطفای حریق، به زندگی شخصی آتش نشانان نیز می پردازد.

در این مجموعه، عبدالرضا اکبری، ایمان صفا، امیررضا دلاوری، مجید مشیری، کاوه خداشناس، مجتبی رجبی معمار، افشین سنگ‌چاپ، محمد رفیعی، حمید جدیدی، بیتا سحرخیز، مرجان شکوفکی، محمد عمرانی، شیوا خسرومهر، محمد بزرگمهر، متین سادات ستوده، مهرداد فلاحتگر، فاطمه طاهری، مجید معافی، فرحناز منافی‌ظاهر، مجید رحمتی، بیوک میرزایی و... به ایفای نقش پرداختند.

مجموعه تلویزیونی " عملیات 125 " برای مخاطبان و علاقمندان به سریال های ایرانی در بوسنی و هرزگوین و شبه جزیره بالکان در 10 قسمت35 دقیقه ای به بوسنیایی زیرنویس شده و قرار است از سیمای بوسنیایی شبکه بین المللی سحر پخش شود./ي2
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی