کد خبر: ۴۵۶۱۶۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱
اراک/

معاون تربیت بدنی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ورزش در کنار تهذیب و تحصیل باعث جلوگیری از انحرافات اخلاقی و اجتماعی در بین قشر جوان و نوجوان می‌شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک، کریمی در مراسم اختتامیه کلاس‌های تابستانی مدرسه فوتبال مقاومت سپاه ‌روح‌الله استان افزود: تاثیر ورزش در سلامت روحی و جسمی افراد غیر قابل انکار است و هرچه افراد جامعه بیشتر با ورزش انس داشته باشند، به همان میزان جامعه از سلامت بیشتری برخوردار خواهد شد.

وی اظهار داشت: ورزش از گذشته تاکنون از نیازهای مهم و اساسی بشریت بوده و همچنان نیز از اساسی‌ترین نیازهای بشریت به شمار می‌رود.

معاون تربیت ‌بدنی سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: پرداختن به ورزش می‌تواند جوانان را از انحرافات اخلاقی و اجتماعی دور کرده و نشاط را در بین آنان افزایش دهد.

کریمی در ادامه با تاکید بر کیفیت آموزش در مدرسه فوتبال مقاومت بیان داشت: ورزش باید در اولویت اصلی همه اقشار جامعه باشد و این ورزش است که سلامتی جسمی و روحی جامعه را تضمین می‌کند.

وی با اشاره به ایجاد مدرسه فوتبال مقاومت بیان داشت: هدف از ایجاد مدرسه فوتبال مقاومت سپاه غنی سازی اوقات فراغت جوانان، جذب جوانان و نوجوانان و نونهالان به بسیج و استعدادیابی برای تشکیل تیم فوتبال مقاومت نونهالان و نوجوانان است./ز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر