کد خبر: ۴۶۷۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸

همزمان با تثبیت نسبی شرایط، احراز تداوم اعتبار سیستمها و مشخص شدن نتیجه تلاشها، بر اساس ارزیابی ماتریس سیر تعالی™ و اعلام نظرات هیئت داوران و مشاوران مرکز کیفیتهای برتر، برندهای شاخص جایزه السیتکس و برترینهای سال وب و سرآمدی سیر تعالی™ سازمانی السیتکس معرفی شدند.

به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران،بنابر اعلام مرکز کیفیتهای برتر، از میان رهسپاران سیر تعالی™ سازمانی بطور كلی، 46 نامزد در نهایت موفق به کسب مقام برترین های سال السیتکس، نشان تعالی سازمانی، مدال الکترونیکی کیفیت برتر، گواهینامه دیجیتالی میل به تعالی™ و احراز اصالت اعتبار(اعتماد) شده‌اند که هر کدام به نوبه خود نمادی از بهترین تلاشهای صورت گرفته برای استقرار مدل تعالی السیتکس بوده و ماکسیمم توان (مکث/MAX و دوام) در میل به تعالی™ را از خود بروز داده و توانسته اند بسمت شاخص های مورد نظر در سرآمدی سیستماتیک مبتنی بر فناوری اطلاعت و ارتباطات، در زمان مقتضی میل کرده و دوام و تداوم میل به تعالی™ خود را به نمایش گذارند فلذا موفق به دریافت مدال الکترونیکی السیتکس به نشان تعالی گردیده‌اند.

شایان ذکر است به سبب شرایط ویژه اقتصادی که بارها هشدارش داده شده بود و در حال حاضر برای همه ملموس و محرز شده است، به دلیل عدم امکان احراز تداوم اعتبار سیستمها، مرکز کیفیتهای برتر، اعلام نتایج ارزیابی های صورت گرفته را مشروط به دوام سیستمها کرده بود و حال که روزنه امیدی بوجود آمده و سیستمها به شرایط، نسبتا عادت کرده اند، نتایج ارزیابیها را اعلام میکند که به تفکیک در پایگاه اینترنتی مرکز کیفیتهای برتر منتشر شده‌اند. با این وجود السیتکس اعلام کرد که شرایط بازار کماکان در وضعیت مکث اما یکنواخت به سر میبرد.

بنا بر اين گزارش برگزیدگان السیتكس بطور کلی عبارتند از: مرکز تحقیقات فاوای دانشگاه صنعتی شریف، وزارت نیرو، بنیاد امور بیماریهای خاص، موسسه بین المللی خیریه امام حسین(ع)، بیمه ایران، سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی كشور و....

در ضمن السیتکس در ادامه، طی فراخوانی به اطلاع کلیه سازمانها، شركتها، موسسات و سایتهای متقاضی ارزیابی نشان تعالی و مدال الکترونیکی، كه خود را واجد شرایط كسب مقام برترین های سال و دریافت  گواهینامه تعالی میدانند  میرساند که درگاه پذیرش سیر تعالی™ به آدرس زیر باز بوده و  آماده پذیرش و ثبت نام است./م
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر