واکنش شهردار شهر شانذیر؛

پروژه پديده شانديز نه تنها متوقف نشده بلکه به شدت در حال اجراست

رجب زاده با اشاره به اینکه برخي در صدد ايجاد جو رواني براي اجرای اين پروژه هستند به شدت انتقاد کرد و گفت: اجرای این طرح نه تنها متوقف نشده بلکه به شدت در حال اجرا است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی پدیده شاندیز قباد افشار - رئيس سازمان امور اراضي وزارت جهاد کشاورزي گفت: پرونده هاي بسياري براي شهرک سازي ها و ساخت مجموعه هاي تجاري و تفريحي مانند پديده شانديز، شهرک تماشا در بومهن و مزرعه محموديه تشکيل و براي بررسي به شوراي عالي حفظ حقوق بيت المال معرفي شده که ادامه ساخت پروژه پديده شانديز موقتا متوقف و شهرک تماشا تخريب شده است.
 
 وی  اظهار داشت بررسي، کشف و برخورد با پروژه ها و طرح هايي که از نظر حفظ اراضي ملي داراي مشکلات قانوني هستند يا زمين خواري به شمار مي روند در دستور کار سازمان امور اراضي به عنوان ارگان حاکميتي که وظيفه  حفظ اراضي ملي و کشاورزي را دارد، قرار گرفته است.

افشار تصريح کرد: برخي طرح ها مانند شهرک تماشا که حق اجازه ساخت وساز در منابع ملي و کشاورزي را نداشته اند به صورت کامل متوقف و ضمن جريمه مجري طرح، پروژه به صورت کامل تخريب شده است اما برخي ديگر از پرونده ها مانند پديده شانديز به دليل انجام ندادن مراحل اداري و پرداخت نکردن حقوق بيت المال به صورت موقت متوقف شده اند.

در همین راستا رجب زاده شهردار شهر شانديز گفت، پروژه پديده شانديز نه تنها متوقف نشده بلکه به شدت در حال کار است. 

وي تاکید کرد: بحث پروژه پديده شانديز در رابطه با ساخت و ساز يک موضوع داخل استاني است و مديران استان خراسان رضوي بايد اعلام موضع کنند نه جهاد کشاورزي. 

شهردار شانديز اضافه کرد: موضوع پديده شانديز به استانداري خراسان رضوي، سازمان مسکن و شهرسازي اين استان و شهرداري شانديز مربوط مي شود.

 وي از اين که به قول او هر از چند گاه برخي ها در صدد ايجاد جو رواني براي اين پروژه هستند به شدت انتقاد کرد و گفت: وزارت جهاد کشاورزي و سازمان اراضي اصلاً جايگاه قانوني براي اظهارنظر در مورد پديده شانديز ندارد این پروژه هم اکنون جريان دارد و در حال اجرا است.

انتهای پیام/
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
ناشناس
۲۱:۳۳ ۲۰ فروردين ۱۳۹۳
بابا این فرم استخدامتون کجاست ؟؟؟/
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر