کد خبر: ۴۸۶۰۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲

رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین گفت:رقابت های قهرمانی کشور شنا جانبازان و معلولین، تیر ماه سال جاری با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ محمد حسین اقبالی،  با اعلام این خبر گفت: رقابت های کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی اینچئون، در قالب مسابقات قهرمانی کشور و با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود.

وی افزود: تا کنون 100 شناگر از 20 استان کشور برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی نموده اند و رقابت ها در دو بخش ورزشکاران فدراسیون جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان به صورت مشترک برگزار می شود.

اقبالی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک بر این مسابقات وجود دارد، شناگران سهمیه های مورد نظر برای مسابقات پاراآسیایی را داخل کشور و از این رقابت ها بدست خواهند آورد و نیازی به حضور در رویدادی برون مرزی برای کسب سهمیه نیست.

رئیس انجمن گفت: شناگران تیم ملی نیز در این مسابقات حضور دارند و پیش از آغاز مسابقات در اردوی آمادگی متصل به این مسابقات شرکت می کنند.

وی افزود: چنانچه افرادی خارج از ترکیب تیم ملی ، بتوانند در این رقابت ها رکوردهای مورد نظر را به ثبت رسانده و عملکرد موفقی داشته باشند، با نظر کادر فنی، به اردوهای تیم ملی دعوت خواهند شد.

اقبالی اعلام کرد: در مسابقات قهرمانی کشور، کلاس بندی پزشکی تعدادی از شناگران نیز انجام خواهد شد و مسابقات درتمام کلاس های پزشکی موجود برگزار می شود.

رئیس انجمن شنا در خصوص تعداد نفرات اعزامی به مسابقات پاراآسیایی گفت: در نظر داریم دست کم 10 شناگر به این مسابقات اعزام کنیم و امیدوارم شرایط به گونه ای پیش رود که بتوانیم نفرات بیشتری با خود همراه داشته باشیم.

بیست و یکمین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا جانبازان و معلولین با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک طی روزهای 4 تا 6 تیر ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی