کد خبر: ۴۸۶۰۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۵
رودهن/

بخشدار رودهن گفت:امام خمینی(ره) با بصیرت نافذ و ژرف‌اندیشی منحصر به‌‌فرد خویش، انقلاب اسلامی را به گونه‌ای اعجاب‌آور رهبری کرد و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گفتمان‌سازی آگاهی‌بخش، افکار عمومی و وجدان‌های خفته جهانیان را بیدار ساخت.

رضا طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران رودهن گفت:امام از همان روزهای آغازین مبارزه علیه طاغوت، پافشاری و تأکید بر نقش مردم در تصمیم‌گیری‌ها داشتند که با اتکا به همین سرمایه عظیم، پیروزی انقلاب اسلامی با کمترین هزینه را به همراه داشت.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) در دوران زندگی خود مظهر امید و امید بخشی به جامعه بودند و مردم را به سمت اخلاق، قرآن، خوباوری، خوداتکایی هدایت می کردند و منفی بافی و فضای نا امیدی در جامعه ایجاد نمی کردند.

بخشدار رودهن اظهرا داشت: بیش از دو دهه از رحلت رهبر فرزانه‌ای می‌گذرد که با ایده‌ جمهوری اسلامی ‌طرحی نو در انداخت و با تلفیق اسلامیت و جمهوریت نشان داد که اسلام با دموکراسی سازگار و از سوی دیگر جمهوریت می‌تواند منعکس‌کننده حکومت دینی باشد.

طاهرخانی ضمن بیان دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروز به برکت خون شهدا، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه های علمی، دفاعی و فضایی حرف اول خاورمیانه را می زند و رتبه تک رقمی در دنیا دارد.

وی در پایان گفت: ما باید مراسم بزرگداشت یاد امام (ره) را هر ساله بزرگتر و باشکوهتر برگزار کنیم تا به جهانیان ثابت کنیم که هنوز بر سر باورهای خود ایستاده ایم./س


آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی