کد خبر: ۴۸۶۳۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
تاکتیک جدید جریان تجدید نظر طلب؛

من روش عبدالله نوری را می پذیرم. او نه تنها سکوت کرده است بلکه دوره افتاده و به همه آنهایی که رگ های گردنشان برافروخته شده می گوید ما چاره ای جز پذیرفتن سیادت روحانی نداریم.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، در هفته گذشته جمعی از اعضای گروه موسوم به جوانان اصلاح طلب به دیدار یکی از زندانیان فتنه رفتند که اخیرا مدت محکومیت وی به پایان رسیده است.
در حالی که حاضران در جلسه انتظار داشتند این چریک سالخورده از مبارزه و مقاومت سخن بگوید، اما وی در سخنانی تامل برانگیز، پروژه جدید جریان تجدید نظر طلب را سکوت و خفه خون گرفتن عنوان کرد.
این زندانی آزاد شده در تشریح تاکتیک جدید جریان تجدید نظر طلب گفت: باید بپذیریم که سرآغاز افول ما، افراطی گری های مجلس ششم بود. در حالی که ما در اوج قدرت بودیم و دو قوه مجریه و مقننه به همراه شورای شهر و رسانه ها و دانشگاه ها را در اختیار داشتیم به یکباره دچار شکست و اضمحلال سیاسی شدیم.
وی در ادامه افزود: بیایید بپذیریم که اسیر مستی قدرت شدیم و مسیرسخت و دشواری را که باید 10 ساله و با سرعت مجاز طی می کردیم با اتوبان اشتباه گرفتیم و پدال گاز را تا آخر فشار دادیم. ما سوار فولکسی بودیم که از آن انتظار بی. ام. و. را داشتیم. آن هم فولکسی که راننده های متعدد با مقاصد متفاوت داشت. بیایید رفتارهای گذشته مان را نقد کنیم. نقد را از مجلس ششم آغاز کنیم. سال 88 را هم نقد کنید. رفتار و مواضع مرا هم نقد کنید. فرصت چندانی نداریم. نباید بار دیگر دچار اشتباه مهلک شویم.
این چریک سالخورده با تقدیر از حرکت عبدالله نوری تاکید کرد: من روش عبدالله نوری را می پذیرم. او نه تنها سکوت کرده است بلکه دوره افتاده و به همه آنهایی که رگ های گردنشان برافروخته شده می گوید ما چاره ای جز پذیرفتن سیادت روحانی نداریم. روحانی از ما نیست اما نمی توانیم دوباره چنگ بر چهره حاکمیت بکشیم. باید از فرصت به وجود آمده خود را برای مجلس آماده کنیم. هدف نهایی ما ریاست جمهوری دوازدهم است.
این زندانی که دوران محکومیت خود را سپری کرده در پایان تاکید کرد: این نسخه شفا بخش من است. همه باید خفه خون بگیریم.
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی