کد خبر: ۴۸۷۲۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۹

رییس هیأت داوران جشنواره و مسابقه بزرگ «ستاره 20» گفت: از بین ده ها هزار اثر رسیده به این جشنواره تنها 6 هزار نفر وارد مرحله دوم می شوند.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره و مسابقه بزرگ «ستاره 20»؛ "حسن فتحی"، کارگردان سینمای ایران و سرپرست داوران جشنواره بزرگ «ستاره 20» در مورد داوری و شرکت کنندگان این مسابقه بزرگ بازیگری گفت: این مسابقه راهی است برای اینکه فضایی فراهم شود تا استعدادهای بازیگری از سراسر ایران شناسایی شود تا همگان بتوانند از فرصت یکسان برای بازیگری بهره مند شوند.
 
وی افزود: خوشبختانه استقبال خوبی از سوی هنرمندان برای داوری این مسابقه به عمل آمده و شرکت کنندگان نیز استقبال شایانی از این مسابقه داشته اند و ما در حال حاضر داوری بخش اول را برای انتخاب ها آغاز کرده ایم.
 
فتحی ادامه: کار گزینش آثار برای هیأت انتخاب بسیار سخت است زیرا ده‌ها هزار اثر به این مسابقه رسیده است و ما مجبوریم از این تعداد تنها 6 هزار نفر را برای ورود به دوره بعدی انتخاب کنیم.
 
رییس هیأت داوران جشنواره و مسابقه بزرگ ستاره 20 اضافه کرد: برنامه ریزی که در مورد داوری این جشنواره و مسابقه بزرگ بازیگری شده است تغییر داوران در هر دوره است.
 
 
وی ادامه داد: در هر دوره از مسابقه داوران تغییر می کنند تا کار حرفه ای تر پیش رود و ما برای انتخاب ستاره ها کمتر دچار انتخاب های سلیقه ای داوران شویم.  
 
فتحی خاطر نشان کرد: این مسابقه آموزش مهارتهای بازیگری را نیز برای انتخاب شوندگان فراهم کرده است تا در دوره های بعدی رقابت، شرکت کنندگان هم سطح شوند و در حق هیچ فردی اجحافی صورت نگیرد.
 
رییس هیأت داوران جشنواره و مسابقه بزرگ ستاره 20 در پایان تصریح کرد: مسابقه بازیگری «ستاره 20» این فرصت را در اختیار تمام جوانان و علاقه مندان مستعد بازیگری قرار می دهد تا ضمن آشنایی با اصول حرفه ای و اخلاقی، به تصورات خود از هنر بازیگری جامه عمل بپوشانند و حمایت واقعی از ایشان صورت گیرد بدون آنکه هزینه گزافی پرداخت کنند.

انتهای پیام/ اس
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ماه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
سلام ممکمه کسی به خاط اینکه قدش کوتاهه قبولشش نکنن؟
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر