کد خبر: ۵۱۴۴۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۶
در راند آخرمسابقات اتومبیلرانی دریفت؛

مرحله سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور جمعه 8 اسفند ماه در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: راند سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور که جمعه 8 اسفند ماه در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید به دلیل قهرمانی سال بودن شور و هیجان خاصی را در بین علاقمندان و رانندگان به رشته حرکات نمایشی دریفت ایجاد کرده بود و استقبال بانوان از این مسابقه قابل توجه بود.

در مسابقات دریفت رانندگان در ابتدا دو دور انفرادی حرکات خود را به نمایش می گذارند تا بتوانند از داوران امتیازات لازم را کسب کنند در ادامه نفراتی که حد نصاب امتیاز را دارند به صورت دو نفره در دو دور رقابت می کنند.

نماینده خوزستان قهرمان سال شد

در رقابت دو خودرو یا سوئیسو راننده خودرو پیش رو سعی در کسب امتیاز و خودرو دوم برای حفظ امتیاز رقابت می کند و نباید از خودروی جلویی پیش بیافتد.

روند مسابقه به طوری پیش رفت تا در رقابت های انفرادی تنها 4 شرکت کننده بتوانند به مرحله سوئیسو راه یابند.

در رقابت اول شهاب پیشانی دار با خودروی شماره 85 و عطاا..ِژیانی با خودرو شماره 99 خود به رقابت پرداختند که رقابت تنگاتنگ و کسب امتیازات نزدیک منجر به اجرای دور مورتایم شد تا در نهایت خودرو 99 اسپینگ شده و امتیاز از دست داد و خودروی 85 راهی فینال شد.

در رقابت دیگر نبرد مهدی نوروزی با خودرو69 و پژمان پاکزاد با خودروی شماره 52 بود که در دو دور نتایج رقم خورد و مهدی نوروزی دیگر راننده راه یافته به فینال معرفی شد.

نماینده خوزستان قهرمان سال شد

رقابت نفس گیر و جذاب دو قهرمان کهنه کار و با تجربه دریفت کشور که مقام های متعددی را کسب کرده بودند هیجان این رقابت را افزایش داد تا تماشاگران شاهد یک رقابت حرفه ای باشند که در نهایت به قهرمانی نماینده خوزستان ختم شد.

در پایان و در اهدای جوایز با توجه به رقابت و کسب امتیاز توسط رانندگان شهاب پیشانی دار نفراول راند سوم مسابقات دریفت کشور توانست عنوان قهرمان سال را از آن خود کند ومهدی نوروزی نیز بر سکوی دوم ایستادهمچنین در رقابت نزدیک و نفس گیر عطا ا.. ژیانی و پژمان پاکزاد خودروی شماره 99 با رانندگی عطا ا.. ژیانی سکوی سوم را از آن خود کرد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر