کد خبر: ۵۱۵۲۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵

موسسه فرهنگی هنری فانوس هنر پارسی در راستای اهداف این موسسه مرکز برگزاری کارگاه‌های بین‌المللی مستمر را پایه گذاری کرد.

ندا شاهرخی، مدیر نمایشی موسسه فرهنگی هنری فانوس در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران، گفت: این مرکز با مدارس مختلفی در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس و... قرار دادهایی را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی منعقد کرده است. 

وی افزود: در این مرکز هر 3 ماه یک بار کارگاه‌هایی در زمینه‌های مختلف تئاتر و سینما برگزار می‌شود. در انتهای هر دوره به شرکت کنندگان مدرک پایان دوره از سمت مدرسه طرف قرارداد با فانوس اعطا می‌شود این مدرک بین‌المللی است. همچنین این مرکز تلاش دارد تا رشته‌هایی که در ایران وجود ندارد و یا کمتر به آن پرداخته شده را درقالب کارگاه‌هایی با اساتید متخصص ارائه دهد. 

شاهرخی، گفت: این موسسه دو دوره کارگاه بازیگری با عناوین 1. بازی شاعرانه 2. در جستجوی دلقک درون 3. ماسک خنثی را با همکاری مدرسه پوان فیکس در پاریس برگزار کرده است. در هریک از این کارگاه‌ها 18 نفر شرکت کردند و در پایان دوره نیز به  آنها مدرک پایان دوره از طرف مدرسه پوان فیکس اعطا شد. 

لازم به ذکر است استاد این دو دوره دو مینیک پووودیل مدرس و موسس مدرسه پوان فیکس بود و دوره بعدی این مرکز در اردیبهشت خرداد سال 94 برگزار خواهد شد. 

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت WWW.fanoosehonar.com و یا شماره تلفن 88319270 تماس حاصل نمایند. 


انتهای پیام/ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر