کد خبر: ۵۱۶۰۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
ساری؛

استاندار مازندران، پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز را مهمترین اولویت و دستور کار در سال آتی برشمرد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری؛ فلاح جلودار با تاکید بر اینکه پیشگیری از ساخت و سازهای بی رویه سیاست راهبردی ما است به اقدامات مناسب در سال جاری در این زمینه اشاره کرد و گفت: بسیاری از احکامی که سال‌های سال معطل مانده بود در سال جاری اجرا و تعیین تکلیف شد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه طبیعت زیبا و اراضی مستعد منطقه باید حفظ شود؛ادامه داد: برخوردها با ساخت و ساز غیرمجاز در سال آتی تدوام می‌یابد.

فلاح جلودار با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در سال آینده افزود: برگزاری صادقانه و بی‌طرفانه انتخابات هدف و سیاست اصلی است و باید از رای حق الناس صیانت کرد.

وی یادآور شد: مجریان و برگزار کنندگان انتخابات باید بی‌طرفانه از آرای مردم پاسداری و صیانت کنند و به نفع و علیه کسی از امکانات دولتی بهره نگیرند.

استاندار مازندران اشتغال را یکی از مشکلات مهم استان بیان کرد و گفت: رونق کسب و کار در سال آتی به جدیت پیگیری می‌شود و توافق‌هایی نیز با شرکت‌های دانش بنیان در این زمینه داشته‌ایم.

فلاح، با بیان اینکه اعتبارات استانی و ملی در سال جاری دو برابر شده است از جذب هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات خبر داد و گفت:از این میزان ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی و بقیه اعتبارات استانی بوده است.

استاندار مازندران، تخصیص اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریالی برای آزادراه ساری – قائمشهر را از دیگر اقدامات برشمرد و گفت: در حوزه‌های مختلف از جمله مبارزه با تغییر کاربری اراضی و کاهش شاخص‌های جرم در استان کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه شاخص‌های اقتصادی مازندران رو به بهبود است؛یادآور شد: برای افزایش بهره‌وری و تحقق اقتصاد مقاومتی باید بیشتر کار و برنامه ریزی کرد.

در این جلسه با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی، بر ساماندهی سرعت گیرها، نظارت دقیق بر بازار و قیمت ها، کیفیت نان و استقبال مناسب از مسافران نوروزی تاکید شد.

انتهای پیام/ش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر