کد خبر: ۵۱۶۰۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸

ورزشگاه انقلاب کرج با گنجایش 15000 نفر ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال سایپا کرج است.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، ورزشگاه انقلاب کرج با گنجایش 15000 نفر ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال سایپا کرج برای مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین جام باشگاه‌های آسیا در فصل 2007-2008 می‌باشد.

جشن قهرمانی سایپا در لیگ برتر تیم فوتبال سایپا در فصل 85-86 از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به قهرمانی دست پیدا کرده این تیم در این فصل در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی انقلاب کرج به مصاف حریفان رفت.

تیم سایپا در دیدار آخر خود در ورزشگاه انقلاب کرج و در حضور بیش از 15000 هزار نفر با برتری در مقابل مس کرمان به قهرمانی رسید.

به دلیل وجود فاصله بین نرده‌های ورودی این استادیوم حدود 2000 نفر پس از پایان بازی وارد زمین چمن ورزشگاه شدند و در جشن قهرمانی به همراه بازیکنان سایپا شرکت کردند.

میزبانی جام باشگاه‌های آسیا این ورزشگاه با تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا " AFC " توانست جواز میزبانی جام باشگاه‌های آسیا را برای بازی‌های تیم سایپا کرج بر عهده بگیرد برای اولین بار بازی تیم‌های سایپا و الوصل امارات که با برتری 2 برصفر تیم فوتبال سایپا به پایان رسید.

تاریخ 29 اسفند 1386 از سری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در این ورزشگاه انجام شد.

آسیا در این ورزشگاه انجام شد اما در ادامه نتواسنت این جواز را حفظ کند و بازی سایپا بنیاد کار ازبکستان که ادامه بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا 2008 بود در ورزشگاه آزادی انجام پذیرفت .

جشن قهرمانی سپاهان در لیگ برتر تیم فوتبال سپاهان در فصل 89-90 از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در بازی پایانی خود در ورزشگاه انقلاب کرج به دیدار سایپا البرز رفت این تیم که از پیش قهرمانی خود را مسجل کرده بود با وجود باخت به سایپا قهرمان شد و قهرمانی خود را در این ورزشگاه جشن گرفت.


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر