کد خبر: ۵۱۶۰۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۵
طیب نیا در پیام نوروزی مطرح کرد

وزیر اقتصاد و امور دارایی ضمن تبریک سال نو، از تلاش‌های خالصانه همکاران خود در چارچوب سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تشکر کرد.

اجرای برنامه های وزارت اقتصاد در چهارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال 93به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از شادا، متن پیام نوروزی وزیر اقتصاد و امور دارایی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الا احسن الحال"

ای دگرگون کننده دلها و دیده ها، ای تدبیر کننده روز و شب، ای گرداننده سال ها، دل ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال ها تبدیل فرما.

بهار با همه عظمت و شکوه بی مانند خود، تنها جلوه ای ازکرامت لایزال و حکمت بی مثال قادر متعال است تا هم بندگان خویش را از دل انگیز ترین مظاهر زیبایی بی نیاز ساخته و هم آنان را به سخاوت و بخشندگی در حق یکدیگر ترغیب نماید. رستاخیز بهار در گستره طبیعت ، سیر از عالم ملک به عالم ملکوت در تمثیلی معادی و نوروزی، در حقیقت پاسداشت شکوهمند این عطیه و پیام الهی است. 

خداوند متعال را شاکریم که در سال 1393 با تلاش های خالصانه همکاران گرامی در اقصی نقاط کشور و در بخش های مختلف خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی در چهارچوب سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی وزارتخانه، توانستیم سال موفقیت آمیزی را پشت سر بگذاریم.

در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی علیرغم کارشکنی ها و تحریم های همه جانبه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با رهنمود های مقام معظم رهبری و همت والای دولت تدبیر و امید و ارکان مدیریتی، اجرایی و کارشناسی مجموعه این وزارتخانه  شاهد بهبود وضعیت اقتصادی کشور بودیم. 

با توکل به خدا و به پشتوانه شما همکاران گرامی امید دارم در سال 1394 بتوانیم با توان و سرعت بیشتر اهداف تعیین شده را به نتیجه رساند  و در مسیر بالندگی و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی گام برداریم.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولیت پذیری و سخت کوشی همکاران عزیز،  آغازسال 1394 را به یکایک شما و خانواده گرامیتان تبریک گفته و امیدوارم در سال جدید، با تاسی به حضرت فاطمه زهرا (س) ، در راه شهداء گرانقدر و امام شهداء و اعتلای ایران اسلامی گام های اساسی را برداریم.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی