خسارت ۲۰ میلیاردی به مسجدسلیمان

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس از خسارت ۲۰ میلیاردی به مسجدسلیمان و لالی در پی سیل اخیر خبر داد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بارندگی سیل‌آسا در هفته گذشته در مسجد سلیمان و لالی، گفت: خسارت‌های وارده به این منطقه بیش از 20 میلیارد تومان است.

وی اضافه کرد:‌ متأسفانه در ابتدای سال جاری سیل مشابهی تأسیسات آب‌رسانی، برق‌رسانی و راه‌های روستایی و عشایر را تخریب کرد و حال که هشت ماه از آن حادثه می‌گذرد حتی یک ریال هم از محل اعتبارات برای شرایط بحرانی به این مناطق اختصاص داده نشده است.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیل روزهای اخیر شرایط و تخریب‌ها را مضاعف کرده است، اظهار داشت: متأسفانه رویکرد سازمان مدیریت کشور در توزیع اعتبارات بحران تبعیض‌آمیز و اطلاعات وزارت کشور تاکنون برای پرداخت خسارت‌ها نادیده گرفته شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه انتظار می‌رود با توجه به اعتبارات پیش‌بینی شده در بودجه سالیانه سازمان مدیریت در پرداخت خسارت‌ها اقدام فوری انجام دهد، گفت: مردم به شدت از نحوه عملکرد دولت در رسیدگی و جبران خسارت‌ها ناراضی هستند و هیچ توجیهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

جلیلی همچنین اعلام کرد که در جلسه فردای مجلس به رئیس‌جمهور پیرامون این موضوع تذکر خواهم داد.


برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان اينجا را کليک کنيد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.