کد خبر: ۵۶۰۰۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
صالحی خبر داد

رئیس بیست و نهمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران از تدوین و اجرای طرح انتخاب و خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید عباس صالحی؛ رئیس بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تدوین طرح انتخاب و خرید کتاب از ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب با توجه به مصوبه شورای سیاست‌گذاری خبر داد و گفت: در نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب تهران مصوب شد تا هزینه‌های صرفه‌جویی شده در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در جهت جذب مخاطب و حمایت از ناشران برای حضور در نمایشگاه هزینه شود.
 
وی افزود: بر این اساس مصوبه، کارگروه تخصصی انتخاب و خرید کتاب به منظور حمایت از ناشران خصوصی حاضر در نمایشگاه تشکیل شد تا بر اساس میزان متراژ غرفه‌های ناشران سهمیه‌ای برای میزان خرید کتاب از ناشران تعیین شود تا از این طریق ما به ازای هزینه غرفه‌های ناشران با خرید کتاب از آن‌ها جبران شود.
 
صالحی درباره راهکار توافق شده برای اجرای این طرح گفت: بر اساس مشورت‌هایی که در شورای انتخاب و خرید کتاب جدولی بر اساس متراژ غرفه‌ها و میزان خرید کتاب از آن ناشران تدوین شد که بر اساس این جدول از غرفه‌های کوچکتر درصد بیشتری خرید صورت می گیرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر