حمله افغان‌های بی‌رحم به خانه خانم‌های پولدار پایتخت/ قربانی: با تهدید قمه مرا ساکت کردند+تصاویر

تعدادی جوان افغان که با حمله به خانه‌های زنان ، دست به سرقت می‌زدند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ 18 بهمن ماه سال گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت منزل در منطقه مینی سیتی به کلانتری 164 قائم اعلام شد . 

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که چند جوان افاغنه با تهدید چاقو و قمه ، اقدام به بستن دست و پای شاکیه و مادرش نموده و در ادامه وجوهات نقد داخل خانه و همچنین طلا و جواهرات شاکیه و مادرش را سرقت کردند . 

حمله افغان‌های بی‌رحم به خانه خانم‌های پولدار پایتخت/ قربانی: با تهدید قمه مرا ساکت کردند+تصاویر

پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت بعنف منزل" و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 

اظهارات مالباخته : 
شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " چند روز پیش ، چند جوان افاغنه به عنوان گچ کار به منزل من آمدند و طی این چند روز در خانه من حضور داشتند ؛ بنده بهمراه مادرم به تنهایی زندگی می کنم و آنها در طی این چند روز متوجه این موضوع شده بودند ؛ حدودا ساعت 02:00 بامداد مورخه 08/11/1394در حالیکه بواسطه انجام گچ کاری ، من و مادرم داخل یکی از اتاق ها در حال استراحت بودیم ، متوجه باز شدن در خانه شدم !! ؛ از اتاق بیرون آمدم تا موضوع را بررسی کنم که ناگهان دو نفر از کارگران افاغنه بنام های "علیرضا" و "نعمیم" به سمت من حمله ور شده و با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کردند ؛ آنها ابتدا دست و پا و دهان من و مادرم را بسته و داخل یکی از اتاق ها حبس کرده و سپس اقدام به سرقت تمامی طلا و جواهرات و همچنین وجه نقد داخل خانه به ارزش تقریبی 40 میلیون تومان نموده و سپس از خانه خارج شدند " . 

وقوع سرقت مشابه : 
با آغاز رسیدگی به پرونده سرقت بعنف منزل در منظقه مینی سیتی و در شرایطی که کارآگاهان بدنبال شناسایی مخفیگاه متهمین و دستگیری سارقین آن بودند ، وقوع سرقت مشابه دیگری اینبار در منطقه فرمانیه – خیابان دیباجی شمالی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد که طی آن چند جوان افاغنه به همان شیوه و شگرد اقدام به سرقت 150 میلیون تومانی کرده بودند . 

حمله افغان‌های بی‌رحم به خانه خانم‌های پولدار پایتخت/ قربانی: با تهدید قمه مرا ساکت کردند+تصاویر

با حضور کارآگاهان در محل سرقت اخیر در منطقه فرمانیه و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که در این خانه ، شاکیه بهمراه مادر و خواهر کوچکترش زندگی می کند . 

شاکیه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " حدودا ساعت 12:00 مورخه 02/12/1394 متوجه سر و صدای مادرم از داخل اتاق پذیرایی شدم ؛ قصد خارج شدن از اتاق خود را داشتم که ناگهان یک نفر از پشت سر به من حمله ور شد و با چاقو مرا تهدید کرد که "صدایت در نیاید" . بسیار ترسیده بودم ؛ زمانیکه داخل اتاق پذیرایی آورده شدم ، مادرم را مشاهده کردم که با دست و پای بسته شده بر روی صندلی قرار داشت و یک جوان افاغنه نیز با چاقو و [ شوکر ] بالای سرش ایستاده بود ؛ خواهر کوچکترم نیز داخل یکی از اتاق حبس شده بود . سارقین با رشته ای پلاستیکی ، دستانم را از پشت سر و دهانم را نیز با پارچه ای بستند تا مانع از کمک خواستن من شوند ؛ آنها پس از بریدن طلا و جواهرات داخل دستان من و مادرم به سراغ گاو صندوق رفته ، طلا و جواهرات و همچنین وجوه نقد داخل آنرا سرقت کرده و از محل متواری شدند " . 

دستگیری سه عضو گروه سارقین : 
کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی با اطمینان از انجام دو سرقت توسط یک گروه از سارقین ، دستگیری "علیرضا . خ" (27 ساله) و "نعیم . م" (25 ساله) را در دستور کار خود قرار دادند . 

با شناسایی مخفیگاه "علیرضا" در شهرستان ورامین – منطقه خیرآباد ، کارآگاهان به این محل مراجعه و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که علیرضا از این محل متواری شده است ؛ با انجام اقدامات دقیق پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که "علیرضا" پس از متواری شدن از منطقه خیرآباد ، به تازگی و بعنوان نگهبان در یک مجتمع مسکونیِ در حال ساخت و ساز مشغول بکار شده است که بلافاصله کارآگاهان با شناسایی دقیق این محل در منطقه سعادت آباد ، در مورخه 12/02/1395 موفق به دستگیری علیرضا شدند . 

با دستگیری "علیرضا . خ" بعنوان سرکرده گروه ، مخفیگاه دو متهم دیگر پرونده بنام های "نعیم . م" و "فرید . ع" (هر دو نفر 25 ساله) در یک خانه مجردی در منطقه خیرآباد شناسایی و در همان تاریخ 12/02/1395 دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند .

حمله افغان‌های بی‌رحم به خانه خانم‌های پولدار پایتخت/ قربانی: با تهدید قمه مرا ساکت کردند+تصاویر

شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان :
در بازرسی از مخفیگاه متهمین ، کارآگاهان موفق به کشف تعدادی گوشی تلفن همراه و همچنین مقادیری طلا و جواهرات شدند که متهمین صراحتا به مسروقه بودن تمامی این اموال اعتراف کردند ؛ همچنین یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 قرمز رنگ نیز  از متهمین کشف شد که در بررسی سوابق موتور سیکلت مشخص شد که دارای سابقه سرقت در شهرستان ورامین است . 

یکی از مالباختگان که متهمین در منطقه اوشان اقدام به زورگیری گوشی تلفن همراه و رشته گردنبند طلا از وی کرده بودند ، پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی و شناسایی دقیق متهمین به کارآگاهان گفت : " در ساعت 13:00 مورخه 13/10/1394 با خودرو شخصی خود وارد پارکینگ مجتمع شدم ؛ همزمان با ورود به پارکینگ ، جوانی افاغنه نیز در حال زدن برچسب آگهی بر روی دیوار مجتمع مسکونی ما بود . داخل پارکینگ و به محض پیاده شدن از ماشین ، ناگهان همان جوان افاغنه را با چاقو در مقابل خود مشاهده کردم ! قصد فریاد زدن داشتم که این شخص با ضربه ای شدید که به صورتم زد مرا بر روی زمین انداخت و با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه و یک رشته گردنبند طلا از من نمود و به سرعت از محل متواری شد " .  

مالباخته ای دیگر که متهمین در شهرستان ورامین اقدام به سرقت موتورسیکلت و دیگر اموال وی و همسرش کرده بودند ، پس از شناسایی متهمین در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "بهمراه همسرم [داخل خانه سرایه داری محل زندگی خود در یک گاوداری ] در حال استراحت بودیم که متوجه ورود یک نفر از طریق دیوار به داخل گاوداری شدم ؛ با باز شدن دربِ گاوداری چند نفر دیگر نیز وارد گاوداری شده و با تهدید چاقو و قمه مرا مجبور به تسلیم کردند . آنها دست و پای من و همسرم را داخل اتاق نگهبانی بسته و در ادامه اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه ، طلا و جواهرات متعلق به همسرم ، مبلغ 400 هزار تومان پول و همچنین موتورسیکلت [ طرح ] هوندا 125 متعلق به گاوداری کرده و از محل خارج شدند " . 

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان و شناسایی دقیق متهمین از سوی آنها ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهمین با استفاده از موتورسیکلت هوندا 125 قرمز رنگ سرقت شده از گاوداری و همچنین به صورت پیاده نیز اقدام به انجام چندین فقره زورگیری و انجام سرقت های بعنف گوشی های تلفن همراه و طلا و جواهرات از افراد پیاده و رهگذر کردند که تعدادی از این مالباختگان شناسایی و به پایگاه یکم پلیس آگاهی دعوت شدند . 

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به شناسایی دقیق متهمین توسط تعدادی از شکات و مالباختگان ، کشف اموال مسروقه از متهمین و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که توسط چند جوان افاغنه و به شیوه و شگردهای مختلف مورد تهدید ، زورگیری ، سرقت اموال و ... قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر – مسیر شرق به غرب – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه نمایند " . 

انتهای پیام/
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۶ ۱۷ دی ۱۳۹۶
ازنیروی انتظامی و مسئولین دستگاه قضا خواهشمندیم عوامل جرم و جنایتکاران افغانی به اعشد مجازات به طبق قانون مجازات کنن.
United States of America
ناشناس
۰۰:۱۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
والا من هیچ وقت غیرت ومردانگی وشجاعت شیر دلان مدافعان حرم افغانستانی را از یاد نخواهم برد و بعنوان یک ایرانی از این حرفهای نزاد پرستانه احساس شرم میکنم همه جا آدم خوب بود پیدا پیشه وهمه جای دنیا نیز مهاجر وجود دارد والا ما ایرانیها خودمون دزد وقاتل وارازل تا دلتان بخواهد داریم پس باکوچکترین جرمی باید تمام مهاجران ایرانی را از کشورهای خارجی اخراج کردپس نباید یه طرفه صحبت کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۱۵ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵
به نظر من اگه هر افغانی را که جرم مرتکب میشود بیرون کنیم دیگه هم جرم و جنایت کم میشود و هم فرصت شغلی برای جوانانمان زیاد میشود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۴ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
افغانیا رو بیرون کنین.مدام در حال دزدی و جنایت و تجاوز هستن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۰۴ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
اين افغان ها اخيرا خيلي دارند بزهكاري مي كنند و لكه هاي ننگي بر ابروي كشور ما هستند بايد سامان دهي شوند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۹ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
ازنیروی انتظامی و مسئولین دستگاه قضا خواهشمندیم عوامل جرم و جنایتکاران افغانی به اعشد مجازات به طبق قانون مجازات کنن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
توهمه اقوام خوب وبدوجودداره افغانیای مظلومی هم هستن
که بازحمتکشی زیادیه لقمه نون درمیارن روزی هرکس دست خداست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۸ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
قانون ضعیف نتیجش میشه این !!! ای کاش شهدا بودن این وضع رو میدیدن
یکی تو سوریه میجنگه و یکی با ناموس مردم این کارو میکنه / مدافع حرم مظللوم و این افرار شرور ازاد و راحت / خدایا وقتش نشده بلا بیاری؟؟؟
United States of America
ناشناس
۲۱:۲۰ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
چراوقتی افقانیا توی سوریه به شهادت میرسند هیچکی حرفی نمیزنه ولی به خاطر چند تااحمق ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۲ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
لطفا همه را با یک چوب نزنید درود برافغان های باشرفی که دوشادوش ما در سوریه میجنگند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۸ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
انصاری جان

اگه‌ این بلا را سر خواهر مادرخودت میاوردن
میکفتی زمین خداست
برو لب ورز افغانستان ببین میزارن وارد خاکشون بشی
که روزی دوهزار بدون مجوز وارد کشور میشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۵ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
آنهارا اعدام كنيد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
حالا چرا چهره کامل نیست.ب .ع دیگه چیه.؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۴ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
افغان هارو به کشورشون برگردونید هم به نفع خودشونه هم به نفع ما
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۵ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
باعرض سلام .آنها باید ازکشورمون پرتشون کنیم بیرون.
United States of America
ناشناس
۰۷:۳۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
همه باید اعدام شن و بقیه از کشور اخراج شن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۵ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
نصف این بدبختیای کشور ماروکه همین افغانیا دارند انجام میدن خواهشا جدی بگیرین این مسیله رو.بندازین بیرون بندازینشون بیرون.بیرون بیرون....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۵ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
بدهاشونو بندازید بیرون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۶ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
باید پرتشون کنیم بیرون افغانیها ایرانی نیستن .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
متاسفانه هیچ توجه ی به خواست عمومی مردم نمیشه چرا ما باید تو کشورمون این همه افغان داشته باشیم اینا رو باید از کشورمون اخراج کنن.....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
چرا باید پرتشون کنیم بیرون خب اونها هم آدم هستند مثل ما فارسی صحبت میکنند
خب تو خود ایران هم مجرم هم زیادند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
چرا باید پرتشون کنیم بیرون خب اونها هم آدم هستند مثل ما فارسی صحبت میکنند
خب تو خود ایران هم مجرم هم زیادند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
یه عده شون مدافع حرم میشن،یه عده دزد

تو همه اقوام خوب و بد پیدا میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
اقا این چه وضعشه تورو خدا بندازین بیرون این افغانیا رو......اومدن کلی از بخش کار مملکتو که باید جوونای خودمون برن سرکارو اشغال کردن حالا زور گیریم میکنن...به خدا اینا دیگه خیلی رودارن.....
Germany
ناشناس
۱۹:۴۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
دقت کردین تمام افغانهای که جرم مرتکب میشن قیافه هاشون به اون افغانهای که ما میشناسیم نمیخوره!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
چرا چهرشونو نشون نمی دید ....مگه کی هستند ...ه این موجودات کثیف را از ایران بندازید بیرون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
از مسوولان ارشد نظام خواهشمندم همه افغانها رااز ایران بیرون کنند وبرای ورود غیر قانونی هم به ایران مجازات اعدام وضع کنند. این ها را از مملکت بیرون کنید. تا برای جوانان ایرانی. فرصت های شغلی فراهم گردد
United States of America
ناشناس
۱۸:۳۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
سلام..خودمان برایشان ایجاد اشتغال میکنیم ..مسکن در اختیارشان میگذاریم.در حالی که جوانان خودمان بیکارند ...افغانی امنیت ایران را تهدید میکند
Iran (Islamic Republic of)
انصاری
۲۲:۲۵ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
همه بد نیستن جمع نبندید
زمین خدا مال همس
مال کسیه که کار می کنه
خداییش این افغانیها خیلیهاشون سالم تر و کاری تر از برخی ایرانیهان
United States of America
ناشناس
۱۸:۳۵ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
با تشکر از پلیس محترم

لطفا جدی برخورد کنید تفاوتی هم بین هیچ مجرمی وجود نداره چه ایرانی چه افغانی
United States of America
ناشناس
۱۸:۲۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
این افغانی ها مجرم رو از ایران پرت کنید
این مجرم ها رو بندازن بیرون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۷ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
افغانها خوب وبدشون بایدازاین کشوربرن این همه افغان واسه چی کشورماراهم اشغال کرده اند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
فرقى نداره افغانى باشه يا ايرانى قاتل ستايش بايد اعدام بشه اينا هم بسته به جرمى كه انجام دادن بايد محاكمه شن فرقى نداره كه كسى خلافى انجام ميده اونم جنايى بايد به سزاى عملش برسه تمام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۸ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
باید اتباع افاغنه از ایران بیرون رانده شوند باید نگذاشت این افغانی ها وارد ایران بشوند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
افغانستان با کشورهای چین ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، ازبکستان ، پاکستان و ایران هم مرز است پس چرا افغانی ها فقط غیر قانونی وارد خاک ایران میشوند ؟؟؟ با این روند ورود افغان ها به ایران طی چند سال آینده کل جمعیت افغانستان به ایران منتقل میشوند و جای تعجب است که هیچکدام از مسئولین اقدام موثری بعمل نمی آورند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۲ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
چرا یکی به این مسئله رسیدگی نمیکنه این افغانیا رو بندازید بیرون از کشور
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۸ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
تا کی باید چوب مهمون نوازیمون رو ببینیم بس است به خدا بس است پر پر شدن سربازامون تو مرز به خاطر ورود مواد مخد ر تحمل کنیم یا افیونی شدن جوونا وسرمایه های ملی.که سراغاز فساد گسترده در کشور میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۲ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
تو رو خدا تهران رو از ارازل ودزد افغانی خالی کنید هراز گاهی میشنویم که چنین کارهایی رو انجام میدن از هر چی افغانیه بیزار میشیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۵ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
افغان ها راتحویل نیرو انتظامی افغانستان بدهید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
این افغان ها را از کشورمون پرت کنین بیرون.
Iran (Islamic Republic of)
انصاری
۲۲:۲۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
همه بد نیستن جمع نبندید
زمین خدا مال همس
مال کسیه که کار می کنه
خداییش این افغانیها خیلیهاشون سالم تر و کاری تر از برخی ایرانیهان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
خواهشا اینها رو از کشور بیرون بیاندازید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۲ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
اینا رو به جرم سرقت مسلحانه اعدام کنین تا درس عبرت برای افغانیای دیگه بشن
قاتل ستایش رو هم اعدام کنید تا بفهمیم هر کسی نمیتونه کسه دیگه رو بی گناه بکشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
تو تهران تعداد افغانی ها فک کنم بیشتر از ایرانی ها باشه.تورو به خدا اینارو از ایران خارج کنید ببرید تو کشور خودشون.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
واقعا جای تعصب داره چرا چهرشونو نشون نمیدن که همه راحت شناسایی کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
متاسفانه آمار جرم و جنایت افغانی ها به شدت بالاست،
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۳۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
متاسفانه آمار کار به شدت پایین آومده ...
-
ناشناس
۱۳:۱۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
چه افغانی باشن چه ایرانی با شرور باید به صورت جدی برخورد کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۷ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
درود بر پلیس آگاهی و همکاران محترم که با جان و دل برای امنیت مردم زحمت میکشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
اگه آگاهی کوتاهی نمی کرد واول بار اینها شناسایی میکرد وهی ادمه پیدا کرد تا دیگه آخرین بار اینها دسگیر کردن اگه اینها قادر بودن بار آخر بگیرنشو.ن پس بار اول هم قادر بودن متاسفانه تو مملکت ما هر اتفاقی باید اینقدر تکرار بشه تا مسعولین به فکر بیافتن اینهمه این برادران کثافت تو این مکملکت جنایت میکنن وباز به راحتی دارن زندگی می کنن وحکم این شرورها باید اعدام باشه نه کمتر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
این افغانیارو بندازین از کشور بیرون بابا شورشو در اوردن دیگه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵
باید عکس کامل و واضح باشه تا شناسایی بشن.
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر