کد خبر: ۵۷۱۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
کد خبر : ۵۷۱۴۴۵۳

انجمن بازیگران سینمای ایران و هنرمندان به توهین نشریه یالثارات نسبت به پوشش بانوان در جشن حافظ واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ انجمن بازیگران سینمای ایران در پی توهین نشریه یالثارات به پوشش هنرمندان در جشن حافظ 95 بیانیه ای را صادر کرد. فحاشی این نشریه سبب شد تا هنرمندان هم با انتشار متن این بیانیه در صفحه اینستاگرامشان به آن واکنش نشان دهند. در این بین واکنش متفاوت مهران غفوریان در پی توهین نشریه توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرد. وی در تماس تلفنی از نعیمه نظام دوست خواسته بود تا این تصویر را به اشتراک بگذارد.


نعیمه نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دوستان عزیز و بزرگوارم این عکس تیپ و شخصیت و متانت خانم غفوریان رو نشون میده قابل توجه بانوان محجبه کشورم و عزیزان و دوستانم که هرگونه توهین و افترا و نسبت به خانم غفوریان بیان کردین باید بگم ممکنه شما عزیزانم هم جایی تشریف ببرید، باد بیاد،طوفان بشه و خدای نکرده پوشش شما هم در اثر باد و طوفان دچار مشکل بشه پس قرار نیست کسی خدای نکرده بخواد حرف بدی بزنه و به خودش اجازه بده تهمتی بزنه عزیزانم،بیایید به جای دید منفی، همه چیز و مثبت ببینیم و با عشق و محبت به هم نگاه کنیم و همدیگرو دوست داشته باشیم.

بیانیه انجمن بازیگران سینما پیرامون توهین نشریه یالثارات/ اعاده حیثیت می‌کنیم

انجمن بازیگران سینمای ایران پیرامون انتشار فحاشی به هنرمندان در حاشیه برگزاری جشن سینمایی حافظ بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این پیام آمده است: اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود. متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و  خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی  آن، در  عرف اجتماعی، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین  افراد جامعه محسوب می شود.

انتقاد سالم، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری  و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی  را، کمترین انتظار هنرمندان می داند.

بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند. تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست .

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


کمند امیر سلیمانی در پست خود نوشت: بیانیه انجمن بازیگران سینمای ایران پیرامون توهین یک نشریه اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود.

متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن، در عرف اجتماعی، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود.

انتقاد سالم، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را، کمترین انتظار هنرمندان می داند.

بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند. تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست.

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


بهنوش بختیاری در اینستاگرام خود نوشت: شرمندم..شرمندم..که مجبورشدم این متن رو از روزنامه بی ادب یالثارات درپیجم بگذارم..دیوث هرکه هست باشرف تر از کسی است که به مسلمانی توهین میکند و به ناموسش انگ هرزگی میزند...توهین صدباره به جشن حافظ و هنرمندان...و سکوت همیشگی خانه سینما در برابر ظلم...من خودم در جشن حافظ به دلیل تئاترم حضور نداشتم...ولی توهین به همکارم توهین به خودم است....پوشش همکاران من فقط زیبا بود....هیچکس زننده لباس نپوشیده بود....در شرایطی که تکلیف اختلاسها و فیشهای حقوقی و پولشویی ها روی هواست...باید هم با چنین تیترهایی سر مردم را گرم کرد...تروریسم در لباس دین. ...ما سکوت نخواهیم کرد و این مسئله شعبان بی مخ بازی در روزروشن رو از طریق قضایی پیگیری خواهیم کردو پشتیبان جشن حافظ خواهیم بود.....


پریناز ایزدیار در پست خود نوشت: اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود. متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود.

انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست .
انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را، کمترین انتظار هنرمندان می داند.

بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد ، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند . تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست .

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


علی اوجی در پست خود نوشت: بیانیه انجمن بازیگران سینما پیرامون انتشار توهين به هنرمندان 

به نام خدا

اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود .
متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و ناديده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود .
انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شكل و با هر بهانه و نيتي به هيچ عنوان پذيرفتني نيست .
انجمن بازيگران سينماي ايران پس از چند روز خويشتن داري و با مشاهده عدم برخورد مناسب با اين هجمه اخلاقي ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسئولین قضايى و قانونى ذیربط با این بی حرمتی را ،کمترین انتظار هنرمندان می داند . 
بياييد امروز كه پديده زشت و منحوس تروريسم در لباس دين ، خدمتگذاري شيطان مي كند و نفرين جهانيان را به جان مي خرد ، ما همه باهم حافظان شريف كلام مقدس خداوندي باشيم كه به حرف و قلم قسم ياد مي كند .

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


پرستو صالحی در پست خود نوشت: انجمن بازیگران سینمای ایران به عنوان اولین نهاد صنفی به توهین نشریه یالثارات به هنرمندان حاضر در جشن حافظ واکنش نشان داد:

به نام خدا 
اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود.
متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و ناديده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود .
انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شكل و با هر بهانه و نيتي به هيچ عنوان پذيرفتني نيست .
انجمن بازيگران سينماي ايران پس از چند روز خويشتن داري و با مشاهده عدم برخورد مناسب با اين هجمه اخلاقي ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضايي و قانوني ذیربط با این بی حرمتی را ،کمترین انتظار هنرمندان می داند . 
بياييد امروز كه پديده زشت و منحوس تروريسم در لباس دين ، خدمتگذاري شيطان مي كند و نفرين جهانيان را به جان مي خرد ، ما همه باهم حافظان شريف كلام مقدس خداوندي باشيم كه به حرف و قلم قسم ياد مي كند . تا فراموش نكنيم كه ادب مرد به ز دولت اوست .


مسعود سعیدی در پست خو نوشت: انسان گاهی از "بسیاریِ گفتار" خاموش می‌ماند و نظر در حوادثی می‌کند که حیرت بر حیرت می‌افزاید و آدمی را به این فکر وا می‌دارد که سخن گفتن از مسیر استدلال و ادب چه نقصی دارد که کسانی این‌طور ناشیانه و سبک‌سرانه متوسل به فحاشی می‌شوند. کدام خلل بر ارکان جامعه ما افتاده و کدام هلاهل بر این جسم ناتوان کارگر شده که حتی اگر جشنی به نام نامی حافظ برگزار شود، درسی از او نخواهیم آموخت و همچنان از آزمون مدارا سرافکنده بیرون خواهیم آمد.

سریال فحاشی پای پست این و آن سهل است وقتی که جریده‌ای میدان‌دار می‌شود و دست جسارت از آستین وقاحت بیرون می‌آورد و هنرمندان این سرزمین را با القابی مخاطب می‌سازد که قلم از تکرار آن شرم می‌کند. آنان که با رگ‌های برآمده "زیستِ متفاوت" دیگران را بهانه‌ای برای جسارت و درشتی خود می‌دانند، در حکم "اشباه الرجالی" هستند که پوستینی وارونه را علم جهل خود کرده‌اند. من به سهم خود برای تمامی هنرمندان این سرزمین که روزی تن‌شان به واسطه‌ی بی‌تعهدی برخى از پزشکان بی‌جان می‌شود و روزی روح‌شان به طعنه و دشنام جاهلان گرفتار، آرزوی صبوری و بردباری می‌کنم و ناباورانه با خود زمزمه می‌کنم:

از این سموم که بر طرف بوستان بگذشت
عجب که بوی گلی هست و رنگ نسترنی
مزاج دهر تبه شد در این بلا حافظ
کجاست فکر حکیمی و رای برهمنی
پ ن: هرچه كردم نتوانستم تصوير ان هفته نامه را با ان تيتر استفاده كنم. 


مهناز افشار در پست خود نوشت: انجمن بازیگران سینمای ایران پیرامون انتشار فحاشی به هنرمندان در حاشیه برگزاری جشن سینمایی حافظ بیانیه‌ای صادر کرد.در متن این پیام آمده است:

اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود.

متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن، در عرف اجتماعی، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود. انتقاد سالم، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را، کمترین انتظار هنرمندان می داند. بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند. تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست.

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۳۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
واقعا جای تاسفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
سلام لطفاٌ دیگر به این افراد نگوئید هنرمند , اینها همگی بازیگر هستند و هیچ ربطی به هنر ندارند. هنر قداستی دارد و گاهی انسان را به مراتب بالای عرفان هدایت میکند. عرفان الهی هرگز با دهن کجی به ناموس بشریت ممکن نیست. آقای غفوریان یک بازیگر طنز است و معمولاٌ بازیگران طنز دل پردردی دارند و روحی پاک. حالا این یکی چرا اینجوری شد نمیدونم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
توهین چیه راست گفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
بنظرم راست گفته چون انقد بی حجابی زیاد شده در بازیگران مردم هم دارن از انها تقلید میکند و در نتجیه فساد و بی غیرتی درجامعه قوقا می کند- اگر پشت رهبر عزیزمان باشیم هیچ کس هیچ غلطی نمی تواند بکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
درود
ناشناس
|
-
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
بازیگران الگوی اکثر جوانان هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
ایا لباس و حجاب یک زن مسلمان اینگونه است ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
بیچاره مرحوم حافظ که عارف و انسان بزرگی بود و سراسر اشعارش عشق به خدا و محبت به اوست.اویی که با تمام وجودش ندای توحید و حق پرستی سرداده حال در جشنی به بهانه و نام او عده ای بازیگر دعوت می شوند که اولا هیچ ربطی به حافظ و شعر او و شخصیتش ندارنو ثانیا با پوشش و تیپی که قطعا ایده آل که نه بلکه هنجارشکنانه حضور می یابند.البته نباید از کج سلیقه گی نشریه یالثارات غافل شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
با سلام و عرض و احترام و ادب.... بازیگران عزیز کشورم...شما سربازان نه بلکه فرماندهان امروز جنگ نرم هستید... هنر و اندیشه لطیف و خلاق شما بزرگترین سلاح برای مبارزه با فرهنگ سازی، اخلاق سازی و تفکر سازی اسلامی در میهن ماست...امروز ما احتیاجی مبرم به افکار وطن پرستانه و خلاقانه و غنی شده به کاملترین دین خدا یعنی اسلام رو داریم...پس بیاییم افکار و قلم ها و عمل هامون رو تیز تر از همیشه نگهداریم... با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
واقعا این هنرمندها بشینن و به خودشون و به این طرز پوشش شون نگاه کنند
انصافا و خداییش این پوشش مناسب یه هنرمنده؟
هنرمند جامعه اسلامی بایداینجوری بیاد تو جامعه و این جوری تو دید باشه؟
قبول کنن که کارشون اشتباه بوده
این که دیگه این همه سرو صدا نداره که تو بوق و کرنا کردنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
من با لفظی که روزنامه لثارات انتخاب کرده و بکار برده موافق نیستم چون ما به دشمن خود نباید توهین کنیم چه رسد به خودیهای ناآگاه یا ... ولی انصافاً اگر این دوستان هنر مند سنشان قد میداد و جشن هنر شیراز را به یاد می آوردند شاید در رفتار زننده ی خود کمی تجدیزد نظر میکردند / همگی به خدا پناه ببریزم از شر شیطان رانده شده !!!!/ حالا که روزنامه توقیف شد /
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
بنظرم نشریه لثارات حرف همه مردم رو هم زده.تا کی باید این هنرمندا تو فیلما پوشش مناسب داشته باشن و تو واقعیت این قدر بد حجاب. اونایی که این نشریه رو توقیف کردن به جای اینکار برن ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
این چه لباسی که ایشون پوشیده اند و خودشان را در مظان اتهام قرار می دهند..واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خانم بهنوش بختیاری و دیگر هنرمندان بهتر بود که از شنیدن حرف حق ناراحت نشن. اگر واقعا معتقد به قران و احادیث هستید چطور از روایت یک حدیث اینطور ناراحت شدید ؟! به خاطر خونهای ریخته شده جوانهای هم وطنمون که هنوز هم ادامه داره کمی رعایت کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
همه ی ما هنرمندان کشورمون رو دوست داریمووقتی کسی از اونها فوت میکنه یا ازدواج با موجی از پیام ها از طرف همین مردم مواجه میشن.وقتی میبینمشون دوست داریم باهاشون عکس بگیریم و امضاشون رو دوست داشته باشیموچرا چون دوستشون داریم و محبوبند.
احترام به فرهنگ مردم اینقدر سخته؟
ایجاد تناقض بدترین چیز ممکنه.کار نشریه با تیتر دیوث بسیار اشتباه بود میتونست انتقادی بهتر و سازنده تر داشته باشه در این شکی نیست.

اصلا چرا جشن حافظ.میدونید حافظ رو چرا حافظ مینامند چون حافظ کل قرآن بودو
کجای این جشن بوی حافظ میدهد؟؟
حافظ از کوچه ی رندان به سلامت بگذر
تا خرابت نکند تهمت بدنامی چند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
این چه لباسی هست که می پوشن خو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
سلام،خنداندن برادر مسلمان عبادت است این بخشی از کلام امام محمد باقر علیه السلام است،این طرز صحبت کردن با انسان هایی که برای خندیدن من وشما زحمت میکشن وعمرشون رو پاش گذاشتن نیست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
ما یه اشتباهی داریم مرتکب میشم و آن اینکه که فکر میکنیم اگه همه یه مطلب رو لایک کنیم پس اون حقیقته در حالی که خیلی مواقع حقیقت تلخ است و خیلیها اون رو نمی پسندند اگه همه بگن حجاب خانمها در این جشن مناسب بوده واقعیت اینه که خیلیها حجاب مناسبی نداشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
سلام....
اجازه بدید انتقاد این نشریه را به گونه ای دیگر بیان کنیم......

دوستان شما بازیگرین...کلی از مردم این مملکت و حتی ایرانیان خارج شما را مشاهده می کنند....
هر لباسی شایسته شما نیست.....مرد و زن هم ندارد...


ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
ویترین هرمغازه ی برای انتخاب واظهار نظراست وترین هنرمندان! هم مورداظهار نظر دینی قرارگرفت .حافظ حافظ قران بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
مطلب نشریه رو محکوم میکنیم و در کنار اون حرکت آقای غفوریان که حرکتشون توهینی بود به حجاب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نشریه محکوم نمیشه چون حدیث را گفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
دوستان باید عرض کنم که البته این نشریه داره کاری که بهش محول شده رو انجام میده و هیچکدوم از نظرات شما عزیزان هیچ تاثری در روند آن ندارد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
هنرمندان عزیز شما الگوی هزاران نفر ازبعضی جهات هستید بس خواهشن مراقب وبا احترام بهنظر مردم از ارزش خود نکاهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
با سلام. بازیگران سینما نقش مهمی در فرهنگ سازی کشورها دارند، در هند سینما سعی در ایجاد باور توانمندی در جوانان کشور خود را دارد، و سینمای هالیوود سعی در کنترل اذهان جهانی..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خانم نظام دوست محترم به حجاب و زنان محجبه علنا توهين كردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
به حجاب و زنان محجبه علنا توهين كردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
باید از هنرمندان عزیزی که فرهنگ اسلامی را نشر می دهند تشکر کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
****حرف حق تلخه ، واقعا تلخه ****
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
ناراحتی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
اما مادري كه 5 تا شهيد داده با ديدن اين صحنه ها چه حالي ميشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
کسایی که شهید ندادن ، واقعا ناراحت شدن دیگه خانواده های شهدا که عزیزان و جگرگوشه هاشون رو فدا کردن که...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
بله به کاربردن این کلمه در روزنامه درست نبود و خیلی هم زشت بود
اما بازیگران ماهم باید اینو قبول کنن که این فرش قرمز شده مسابقه مد و کلاس و کی قشنگتره
بازیگران خوب وطن ما مخصوصا خانم ها یکم رعایت بشه بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
جشن شو لباس حافظ بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خانم بختیاری هر چیز جای خودشو داره لطفا با این توجیهات ،پوشش نامناسب خودتون رو کاری عادی جلوه ندید در صورتی که کار یالثارات هم درست نبود سادگی کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نشریه چیز بدی نگفته فقط حدیث آورده حالا اونا ازچی ناراحت شدن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نشریه چیز بدی نگفته فقط حدیث آورده حالا اونا ازچی ناراحت شدن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نشریه یا لثارات که چیز بدی نگفته


به تآثیر چنین بدحجابی ها فکر کردیم؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
این روزنامه فقط روایت پیامبر گرامی اسلام را آورده. خب بازیگران یا هر شخصی دیگر رعایت کنند که مصداق این روایت نشوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
کدوم توهین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
حالا همچین بد هم نگفته حرف حق تلخه.............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
بی حجابی هم حدی داره . البته توهین به اینا رو هم نمی پسندیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
با سلام
سخنم به عده اي از بازيگران است:
اين نشريه محترم اشتباه كرد در نوع نگارش بايد طوري ديگر به بازيگران مي فهماند كه پا بر روي خون هزاران شهيد مي گذارند. اين نوع لباس پوشيدن ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
بی ادبی هم حدی داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
کارنشریه یالثارات کاردرستی نبود میتونس با ادبیات بهتری موضوع بدحجابی رو مطرح کنه ونسبت به پوشش بازیگران واکنش نشون بده اما حتما شنیده اید که پیامبر اکرم (ص) درباره مردانی که نسبت به پوشش وآرایش زنان خود بی توجه هستن چه فرموده است آیا واقعا این زنان بازیگر همان حجابی را دارند که مورد رضایت خداوند وپیامبراکرم (ص) هست ؟ آیا مگرنه این است که موی زن مسلمان نباید دیده شود آیا پوششی که باعث جلب توجه نامحرم شود آرایشی که باعث توجه نگاه نامحرم شود مورد تایید اسلام است مصداق همان حدیث معروف پیامبر که این مردان را بی غیرت می نامند .یاعلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خب مگه چی گفته ؟! حقیقتو گفته ! سخن پیامبر خدا رو گفته !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
خب مگه چی گفته ؟! حقیقتو گفته ! سخن پیامبر خدا رو گفته
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
چرا اینها هیچکدام متن نشریه ی یالثارات را نخوانده اند. آنچه یالثارات نوشته و وازه ای که به کار برده است در معنای فقهی آن است و در دو حدیث از حضرت امام صادق و حضرت رسول آمده است؛ هنرمندان عزیز می توانستند این مطلب را به عنوان یک امر به معروف و نهی از منکر و به عنوان هشداری درباره عواقب دینی و اخروی اینگونه پوششها تلقی کنند. آیا انتشار حدیث از امام صادق یا حضرت رسول توهین محسوب می گردد؟ قطعا نه. فقط سوال این است که آیا پوشش افراد حاضر در جشن حافظ مصداق احادیث مذکور هست یا خیر که باید علمای دین در این خصوص نظر بدهند. با تشکر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
بهنوش بختیاری خوب گفته واقعا خبر کمه گیر میدن به مانتو شلوار مردم؟ !؟ ؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
من کاری به حرفهای هنرمند ن ندارم .امامهران غفوریان حق نداشت بجای شکایت و اعاده ی حیثیت نداشته اش حجاب اسلامی را به سخره بگیرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
اونها حقیقت رو با سند بیان کردن.غیرازاین هم نیست!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
من کاری به حرفهای هنرمند ن ندارم .امامهران غفوریان حق نداشت بجای شکایت و اعاده ی حیثیت نداشته اش حجاب اسلامی را به سخره بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
این دقیقا مصداقِ
جز راست نباید گفت
هر راست نشاید گفتِ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
یه طرفه به قاضی نرید. ایا جشن حافظ باید متینگ مد و شو باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
اين مطلب نشريه يالثارات حديث معتبر هست و اينها خودشان قبول كرده اند كه مصداقش چه كساني هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
چنانچه زنی با چهره ی آرایش کرده و عطر زنان از منزلش خارج شود، و شوهرش نیز به این کار او راضی و خشنود باشد، با هر گامی که زن با این حالت بر می دارد، برای شوهرش خانه ای در آتش جهنم بنا می شود.
بحار الانوار، جلد 100، صفحه ی 249
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
دم یا لثارات گرم حرف حق رو گفت......زدن حرف حق هم تلخه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
دروغ که نگفته اين چه پوششى خون شهدا ريخته که با اينجور شيم؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
دروغ که نگفته اين چه پوششى خون شهدا ريخته که با اينجور شيم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
این یه حقیقته که وضع پوشش اصلا خوب نیست و بازیگرا هم که الگو هستن و سختگیری ها واسه بازیگرا و.اشخاص الگو باید چند برابر افراد معمولی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
این یه حقیقته که وضع پوشش اصلا خوب نیست و بازیگرا هم که الگو هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
ایشان توهین به اصل حجاب گرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
چقدر به بعضی از این بازيگرا بر خورده!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
چرا برای اون مدافعان حرم حشن حافظ و یا جشن جاودانگی نمیگیرین. افرادی که جونشونو میدن تا ماها در ارامش باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
پوشش تعدای از خانمهای هنرمند به دور از شأن جامعه اسلامی بود
اما بدتر از آن نحوه برخورد نشریه لثارات با آن بود که متأسفانه روش مناسبی نبود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
به جای این نظر بدید نشریه چه باید میگفته که تاثیر داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
وقتی هنرمند به اعتقادات یک ملت توهین میکنند باید چه کرد؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
حدیث پیامبر گرامی اسلام را در مورد مردی که همسرش را آرایش کند و با خود به بیرون ببرد بخوانید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
درود
باید در جامعه انتقاد سازنده فرهنگ سازی شود اگر بنا باشد به هر مساله ای بر بخوریم که خلاف میل ما باشد شروع به ناسزا گفتن کنیم چیزی جز تبعات منفی دامنگیرمان نمی شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
حرف حق تلخه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
اگر روزنامه فقط به هنرمندان توهین کرد این کار اقای غفوریان توهین به همه بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
ازقدیم گفتن ی سوزن به خودت بزن ی جوالدوز به دیگران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
سلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
اگه راست میگین لباس های سنتی رو بپوشین .هه الآن تو تهران کسی روش نمیشه با لباس محلی و قومیتی بیاد بیرون اما به خدا واسه همین ناموس خیلی ها شهید شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
این که روزنامه ی یا لثارات کار بدی کرده ؛ بله درسته بی اخلاقی کرده ؛ لااقل موضوع را نباید اینطوری مطرح می کرد ؛
به روایت نورانی حضرت رسول اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم توجه کنید بعد قضاوت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
کار بدی نکرده یک حدیث براتون خونده مگه حدیثم سانسور داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
شما بازیگران به عنوان کسانی هستید که دایما در دید مردم هستید و برخی شما را بعنوان الگو در زندگی بکار میبرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
دروغ هم نگفته طبق روایات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
بنام خدا
ادبیات «یالثارات» اگر درست و مودبانه نیست، که نیست؛ رفتار این جماعت درست است؟
رفتار آقای غفوریان که در این تصویر مشاهده میکنیم و توهینی که به حجاب کرده، اخلاقی است؟ حجاب خانم ایشان در مراسم به اصطلاح هنرمندان! فرهنگی است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
یالثارات الحسین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
کسی چادر و حجاب رو مسخره می کنه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
من نمیدونم اوناچیکارکردن وایناچی نوشتن ولی این میدونم که من یک فردهدایت یافته ام وبراساس ماجراهایی چادررابه عنوان حجاب خودم انتخاب کردم تکرارمیکنم،خودم انتخاب کردم ولی اکثرا حجاب کامل یعنی چادرتوسط آدما موردتمسخر قرارگرفته وکاری هم که الان آقای غفوریان انجام دادن یاجوابیه ای هم درباره اهانتهای خودتون دارید؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
اما خدایی بازیگران زن سینما با تیپهای خیلی بدی در مراسم و جشنها ظاهر میشن که واقعا دور از شان یک زن مسلمان هست و بهتره کمی رعایت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
هنرمندا الگو جامعه میشن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
این بازیگرها خیلیهاشون از خانواده شهیدن ایا تا حالا فکر کردین اگه شهداننمان می بودن با این وضع حجاب چی میگفتن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
درسته که هفته نامه یا لثارات ادب و اخلاق رو رعایت نکرده

ولی هنرمندان ترویج دهنده فرهنگ در هر کشوری هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
تا اونجایی که من میدونم این حدیث پیامبر هست!!!
پیامبر اکرم (ص) فرمود:
هر مردی که همسرش آرایش کند و از منزل با حالت آرایش کرده خارج شود دیوث است، و چنانچه زنی با چهره ی آرایش کرده و عطر زنان از منزلش خارج شود، و شوهرش نیز به این کار او راضی و خشنود باشد، با هر گامی که زن با این حالت بر می دارد، برای شوهرش خانه ای در آتش جهنم بنا می شود. پس پر و بال خانم هایتان را از این جهت ببندید که رضایت خدا و شادمانی و بهشتی شدن بدون حساب را در پی دارد و پر بال زنانتان را در این جهت باز نگذارید.
بحار الانوار، جلد 100، صفحه ی 249
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
باسلام اگر توهینم باشه حدیث که از پیامبر اکرم (ص)آمده مشکل داره ولی به نظر بنده خیلیم راست گفته دمش گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
از چی ناراحت شدن؟ احادیث معصومین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
فحش و بی احترامی کار قشنگی نیست و دور از شان یه مسلمانه...
ولی هنرمندای خوب سرزمینم،الگوی جوونای مملکتم،خانومای مسلمون شیعه!!!!این طرز لباس پوشیدن و آرایش هم دور از شان یه زن شیعه ست!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
درست که یالثارات اشتیاه کرده ولی هیچ کسی انتقاد به لباس این خانم نکرده اگه مسلمان است که این لباس مناسب خانم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
کارنشریه قابل دفاع نیست اما بازیگران هم با این وضع ولباس تو یه مملکت اسلامی ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
زن با حجاب و پوشش اسلامی وقرانی زیبا تر است چرا که خالق زن همان نویسنده ی قران است بدانید روز قیامت روز امتیاز دهی به همه ی عمل کرد ماست ان روز را روز حسرت نامیدند می گویند ای کاش من هم زن با حجاب می بودم و ای کاش....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
دین مبین اسلام خیلی واضح وصریح حدود حجاب رابیان کرده وبرای حجاب تعریف واندازه مشخص کرده است.شکر خدا که اکثر مردم ایران ،از جمله هنرمندان باسواد هستند وکافیست با مراجعه به متون دینی ،حدود حجاب را متوجه شوند،آنگاه دیگر نخواهند گفت که هنر مندان ما فقط زیبایی را رعایت کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
اکثریت مردم از این پوششها بدشان میاید معلوم نیست اگر در لباس پوشیدن ازاد بودن چی میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
با سلام
من اصلا قصد قضاوت ندارمو فقط و فقط می گم حجاب عالی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
چرا اینقدردرمقابل احادیث ائمه اطهارعلیه السلام که یالثارات چاپ کرده مثل اسپندروی آتش بالا وپایین میپرند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
به نظرم این نشریه خوب گفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
باشه شما باشعور شما همه چی تموم اصلن شما دانای کل....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
واقعا پوشش بعضی از بازیگران در شان یک بانوی مسلمان نیست
همین پوشش اونها باعث پوشش جامعه ما میشه
جای تاسف داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
حالا این جشن حافظ چی هست !؟
موضوع جشن چیه!؟
لزوم حضور بازیگران برای چیه!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
حالا این جشن حافظ چی هست !؟
موضوع جشن چیه!؟
لزوم حضور بازیگران برای چیه!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
بهتر هست بازیگران ما که ممکن است الگوی بعضی جوانان ما قرار گرفته باشند کمی بهتر پوشش خود را حفظ کنند
در شان یک بانوی مسلمان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر