کد خبر: ۵۸۳۲۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
دوازدهمین دوره رقابتهای کشتی دانشجویان جهان-ترکیه؛

مراسم وزن کشی چهار وزن نخست رقابت های کشتی آزاد دانشجویان جهان،در شهر کروم ترکیه برگزار و امروز رقابت های این ورزشکاران آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛مراسم وزن کشی چهار وزن نخست دوازدهمین دوره رقابتهای کشتی آزاد دانشجویان جهان روز گذشته برگزار شد و کشتی گیران حریفان خود را شناختند.
 
بنا بر این گزارش نتایج وزن کشی نمایندگان کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 9 نفر شرکت کرده اند، یونس سرمستی در دور اول با استیون تاکاهاشی از کانادا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران روسیه و آلمان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم که 10 کشتی گیر حضور دارند، میثم حیدری پس از استراحت در دور اول و در دور دوم به مصاف میرجان آشیروف از قرقیزستان می رود.

همچنین در وزن 74 کیلوگرم که 16 کشتی گیر وزن کشی کرده اند،رضا افضلی در دور اول به مصاف نوری تیمور از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران فنلاند و اوکراین پیکار می کند.

در وزن 97 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند،امیر محمدی در دور اول به مصاف الکساندر هوشتین از بلاروس می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران مولداوی و مجارستان کشتی می گیرد.

این مسابقات طبق برنامه از ساعت 14:30 امروز سه شنبه به وقت ایران آغاز می شود.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل