کد خبر: ۵۸۵۳۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
از سوی فدراسیون گلف مطرح شد

فدراسیون جهانی گلف با اعزام مربی خارجی به ایران موافقت خود را اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، سومین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون گلف در سال جاری با حضور کیکاووس سعیدی رئیس، معماری دبیر، حسین پور معاون تشریفات رئیس جمهور و اعضای هیأت رئیسه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

در این جلسه سعیدی ضمن اعلام عملکرد شش ماهه فدراسیون گلف گفت: به تازگی رشته کروکت نیز به عنوان انجمنی جدید به فدراسیون گلف اضافه شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات گلف بانوان در کلیه رده های سنی و آقایان در رده سنی زیر 17 سال و 17 تا 30 سال ادامه داد: سال جاری در بخش آقایان و بانوان مسابقات مختلفی را در سطح کشور برگزار کردیم.

همچنین در رشته بهکاپ، وودبال و مینی گلف مسابقات مختلفی در استان های مختلف برگزار شد.
رییس فدراسیون گلف اظهار داشت: در بحث فعالیت توسعه ورزش مذاکراتی را با فدراسیون جهانی گلف داشته ایم که براین اساس موافقت شد تا یک مربی درجه یک گلف در اردیبهشت 96 با هزینه فدراسیون جهانی به ایران اعزام شود.

سعیدی ضمن اشاره به برگزاری دوره های مختلف مربیگری و داوری در انجمن های وودبال، بهکاپ و مینی گلف بیان داشت: همچنین تا کنون مجمع سالانه فدراسیون و مجامع انتخاباتی دو استان آذربایجان شرقی و سمنان را برگزار کرده ایم.

رئیس فدراسیون گلف با اشاره به فعالیت های برون مرزی این فدراسیون ادامه داد: اعزام تیم لرستان به مسابقات پاکستان،اعزام تیم وودبال به مسابقات جهانی کره جنوبی، اعزام تیم آقایان به مسابقات اپن تایلند و اعزام تیم بانوان به مسابقات مالزی در سال جاری صورت گرفت.

وی افزود: همچنین مکاتباتی با فدراسیون گلف آسیا برای برگزاری مسابقات بین المللی جام مرحوم شهباز حسین پور داشته ایم.

همچنین در ادامه جلسه آقایان رجب پور سرپرست کمیته فرهنگی و انصاری کمیته استعدادیابی گزارشی از عملکرد و برنامه های کمیته خود در شش ماه نخست سال ارائه داد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر