کد خبر: ۵۸۹۸۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵

مدیر شبکه یک سیما شب گذشته به منظور بازدید از روند تولید مجموعه تلویزیونی «پرستاران» در پشت صحنه این سریال در بیمارستان نورافشار تهران حضور یافت.

حضور مدیر شبکه یک سیما پشت صحنه سریال پرستاران
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ علیرضا برازش در این بازدید که امیرحسین آشتیانی پور مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک او را همراهی می کرد، گفت: قصد و هدف من از حضور در پشت صحنه این مجموعه، خسته نباشید و تشکر از گروه تولیدی سریال پرستاران آقایان داود هاشمی تهیه کننده، علیرضا افخمی کارگردان و دیگر عوامل این پروژه است. در این بازدید درباره زمان پخش این سریال هم گفتگوهایی انجام شد که قرار شد پس از طی بررسی ها، زمان دقیق پخش پرستاران اعلام شود. در این بازدید همچنین سکانسی جا مانده از قسمت پنجم با بازی شراره ارمغانی( در نقش بهاره) و سپیده موسوی(درنقش ساناز) در حضور مدیر شبکه یک فیلمبرداری شد.
 
داود هاشمی در حاشیه این بازدید از اضافه شدن شهرام شاه حسینی بعنوان کارگردان جدید سریال پرستاران درکنار علیرضا افخمی خبر داد.
 
این تهیه کننده افزود: به منظور سرعت بخشیدن به روند تولید، آقای شاه حسینی به تیم کارگردانی اضافه شد. او درباره علت این تصمیم یادآور شد: با توجه به این که از نظر فیلمنامه اندکی از برنامه عقب هستیم، تصمیم گرفته شد تا با اضافه شده شهرام شاه حسینی به پروژه، علیرضا افخمی صرفا نگارش فیلمنامه را انجام دهد و آقای شاه حسینی کار کارگردانی را بر عهده بگیرد البته زمانی که لازم باشد آقای افخمی هم در کارگردانی سریال وارد خواهد شد.
 
هاشمی همچنین از اضافه شدن بازیگران جدید به این مجموعه تلویزیونی خبر داد و اظهار داشت: شهرام عبدلی، شهنام شهابی، فریده دریامج، مهرداد سلیمی، خسرو خان محمدی، اشکان اشتیاق، الهام طهوری، صفا آقاجانی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، محمدرضا رهبری، سپیده موسوی و المیرا دهقانی بازیگران جدید پرستاران هستند. او در پایان تصریح کرد: تاکنون حدود 40 درصد کار تصویربرداری شده است و تدوین نیز همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است.
 
مجموعه تلویزیونی پرستاران محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 35 قسمت 45 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.انتهای پیام/


آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل