کد خبر: ۵۹۶۶۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۷

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: نرخ دریافتی برای تغذیه دانشجویان همان مصوبه صندوق رفاه دانشجویان است و هیچ‌نوع افزایشی برای دانشجویان دانشگاه تهران نداریم.

حسن به‌نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: اکنون هیچ‌گونه افزایش قیمتی در نیمسال جدید تحصیلی در حوزه تغذیه و خوابگاه‌های دانشجویان دانشگاه تهران اعمال نشده و قیمت‌های فعلی نرخ اعلامی از سوی صندوق رفاه دانشجویان است.

وی بیان کرد: آخرین افزایش قیمت نرخ تغذیه و خوابگاه دانشجویی در مهرماه سال جاری بود که با ابلاغیه صندوق رفاه دانشجویان در همه دانشگاه‌های کشور اجرایی شده و در حال اجراست. 

معاون دانشجویی دانشگاه تهران افزود: در این راستا قیمت‌های فعلی در رستوران دانشگاه تهران نیز دقیقاً مطابق با مصوبه  صندوق رفاه همخوانی دارد.

وی تصریح کرد: اکنون میزان پرداختی دانشجویان برای هر پرس غذا بین 750 تا 1150 تومان متغیر است که در واقع غذاهای دانشگاه تهران به سه دسته کم‌هزینه، هزینه متوسط و هزینه بالا تقسیم‌بندی می‌شوند و دانشجویان می توانند بر اساس توانمندی خود از غذاهای سلف استفاده کنند.

به نژاد اظهار داشت: میزان یارانه اختصاصی برای هر پرس غذای دانشجو مبلغ 3000 تومان است که دانشجو فقط‌ با پرداخت 1000 تومان از جیب، غذا رزرو می کند.

وی عنوان کرد: غذاهای سلف‌سرویس‌های دانشگاه تهران بیشتر دومنویی ارائه می‌شود اما غذاهایی که در رستوران‌ به صورت آزاد هستند،‌ تنوع بیشتری دارند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه در نیمسال دوم تحصیلی هیچ‌نوع افزایشی در نرخ تغذیه دانشجویان نخواهیم داشت، یادآورشد: اکنون نرخ دریافتی برای تغذیه دانشجویان همان مصوبه صندوق رفاه دانشجویان است و این صندوق بطور معمول در شهریور ماه هر سال در این زمینه تصمیم گیری می کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
اگر اشتباها به جای پنج هزار ریال، پنجاه هزار ریال را انتخاب کنی فورا واریز می شود و هرگز پول به حسابت بازگشت داده نخواهد شد.اگر به موقع برای گرفتن غذای رزرو کرده نروی، رزرو و پول پرداخت شده باطل می شود.معمولا قیمت غذا ۱۲۶۰ تومان است
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر