کد خبر: ۶۰۲۳۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۴
نظری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

روح من با طبیعت عجین شده است و من بسیار عاشق طبیعت هستم.

سبزه هفت سين را دوست دارم/ روح من با طبيعت عجين شده
فلور نظری در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اولین خاطره نوروزی خود گفت: يك‌بار طبق روال هر سال عید، نزدیک سال تحویل دعا و قرآن كه می‌خوانیم، مدام در صفحات قرآن دنبال عیدی‌ام می گشتم؛ همیشه پدر و مادرها لای قرآن عيدی می‌گذاشتند ولی من هرچقدر گشتم، عیدی‌ام را پیدا نکردم و متوجه شدم که برادرم قبل از من تمام عیدی‌ها را گرفته است. خیلی تو ذوق من خورد و من بسیار شوکه شد. چرا که طبق روال هر سال من عیدی ام را نگرفتم و این تعجب من باعث خنده ی تمام خانواده ام شده بود.  

وی در خصوص علاقه به نمادهای هفت سین نوروزی اظهار داشت: من در سفره هفت سین، سبزه را از همه بیشتر دوست دارم؛ چرا که روح من با طبیعت عجین شده است و من بسیار عاشق طبیعت هستم.

نظری پیرامون تعریف خود از بازیگری تصریح کرد: بازیگری مجموعه‌ای از تکنیک ها و احساس هر بازیگری از خودش است.

اين بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اينكه موضوع نوروز تداعی‌كننده چیست، بیان کرد: نوروز تداعی زایش فصل‌ها و بهار است. احساس اینکه همه چیز نو شده است.  

وی همچنین پیرامون پیام عیدانه برای خوانندگان اظهار داشت: من همه مردم را دوست دارم و برای همه آرزوی سلامتی و برای مردم کشورم آرزوی سربلندی دارم.

فلور نظری در خصوص دعای خود در لحظه سال تحویل گفت: من سر سفره هفت سین در این لحظه نایاب برای خانواده‌ام، از صمیم قلب آرزوی سلامتی دارم و موفقیت و سربلندی را برای مردم کشورم خواهانم.

 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر