کد خبر: ۶۰۹۳۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت:از ساعات آغاز رای گیری تا کنون ۱۹۰ هزار نفر از مردم استان پای صندوق های اخذ رای حضور یافته اند که آمار قابل توجهی است.

حضور بیش از ۱۹۰ هزار نفر از مردم استان پای صندوق های رایبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمد تقی ایرانی رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی در جمع خبرنگاران با بیان این که هیچ مورد امنیتی در بحث اخلال در انتخابات گزارش نشده، گفت:در مورد امنیت انتخابات هیچ چالش و نگرانی خاصی نداریم و خوشبختانه مردم هرلحظه با شور و اشتیاق وصف ناپذیری حضور می یابند.

وی در ارتباط با اختلال در سیستم مکانیزه انتخابات شورای شهر بجنورد درابتدای ساعات رای گیری افزود:پس از بروز اختلال برای یکی از کاندیدهای شورای شهر بجنورد بلافاصله با حضور کمیته فناوری و اطلاعات درمحل فرمانداری این مورد برطرف شد.

ایرانی ادامه داد:خوشبختانه مورد خاصی در بحث انتخابات ریاست جمهوری مشاهده نشده است و در حال حاضر روند انتخابات در سراسر استان حتی در دورترین نقاط نیز در حال انجام بوده، حضور و مشارکت مردم نیز عالی گزارش شده است.

وی تصریح کرد:طبق قانون ساعت رای گیری به مدت ده ساعت از ۸صبح تا ساعت ۱۸ عصر خواهد بود که درصورت ازدحام جمعیت و تنها از طریق استاندار تمدید آن  به شعبات اخذ رای اعلام خواهد شد.

ایرانی ادامه داد:در برخی نقاط شهرستان بجنورد و شیروان گزارش هایی مبنی بر خرید رای اعلام شده که هم هیات های نظارت وهم دادستانی ورود پیدا کرده اند.

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی اظهار داشت:مردم ما خوشبختانه مردمانی آگاه و هوشیار بوده و نسبت به انتخابات حساس هستند لذا توجهی به مساله خرید رای نخواهند داشت.

انتهای پیام/ع
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر