کد خبر: ۶۱۰۱۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:کی‌روش همکاری بسیار خوبی با ما دارد و این را هم بگویم فصل آینده تعطیلات لیگ نسبت به فصل گذشته کمتر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سعید فتاحی در پایان جلسه هم‌اندیشی با مربیان لیگ برتر اظهار داشت: برخی از مربیان در اینجا نسبت به کیفیت زمین چمن برخی از ورزشگاههای لیگ برتر و همچنین کیفیت نامطلوب توپ معترض بودند که سعی داریم برای رفع این مشکلات تمام تلاش مان را به کار گیریم تا بتوانیم نواقص را برطرف کنیم. باید بگویم در زمینه توپ با چند برند معتبر مذاکراتی انجام داده ایم و مزایده‌ای هم برگزار کرده‌ایم تا بهترین توپ را در لیگ برتر آینده استفاده کنیم.
 
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری سوپرجام گفت: در نظر داریم سوپر جام را بین دو تیم پرسپولیس و نفت یک هفته پیش از شروع مسابقات برگزار کنیم.
 
وی در مورد اعتراض مربیان به آغاز لیگ در 30 تیرماه،بیان کرد: تقویمی که ارائه‌شده تقویم پیشنهادی بوده و ما نظرات مربیان را استفاده خواهیم کرد و نظرات و پیشنهادات آنها لحاظ خواهد شد. البته باید این را هم توجه داشت که سال آینده قرار است جام جهانی برگزار شود و به همین دلیل برخی لیگ‌ها زودتر برگزار خواهند شد. مثلاً بوندس لیگا 14 روز، ایتالیا 11 روز و لیگ اسپانیا 15 روز زودتر از موعد مقرر آغاز می شوند. تیم ملی با توجه به اینکه در جام جهانی حضور خواهد داشت ما تصمیم گرفتیم یک هفته زودتر لیگ را برگزار کنیم ولی با این حال باز هم نظرات مربیان را بررسی و نتایج را به آن ها اعلام خواهیم کرد.
 
فتاحی در ادامه افزود: از مربیانی که در اینجا حضور داشتند تشکر می‌کنم و سایر مربیان هم که به این نشست نیامدند حقی داشتند که از آن استفاده نکردند. این جلسه آسیب‌شناسی فصل گذشته و هم‌اندیشی برای فصل آینده بود و دوستانی که نیامدند کم‌لطفی کردند ما حتی با باشگاه‌های آنها هماهنگ کرده بودیم. حتی سعی کردیم کلاس مربیگری را هم از ساعت 7 به 5 بیاوریم تا تمام این مربیان از ساعت 6 تا 8 در جلسه هم‌اندیشی مربیان شرکت کنند. اگر آن ها می‌آمدند می‌توانستیم از نقطه نظرات آنها جویا شویم.
 
وی در مورد زمان قرعه‌کشی فصل آینده لیگ برتر گفت: به طور حتم قرعه‌کشی پس از ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد و در این مدت باید با تلویزیون و حامیان مالی هماهنگی‌های لازم را به عمل بیاوریم.
 
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان در مورد اینکه فصل آینده بین کی‌روش و مربیان باشگاهی مشکلی پیش می‌آید یا نه،یاد آور شد: فصل گذشته برنامه پیشنهادی که به باشگاه‌ها دادیم، بدون هیچ مشکلی اجرا شد.کی‌روش همکاری بسیار خوبی با ما دارد. این را هم بگویم فصل آینده تعطیلات لیگ نسبت به فصل گذشته کمتر خواهد شد اما باید خودمان را با رقبای آسیایی مثل قطر و کره جنوبی بسنجیم، نه کشورهای مطرح اروپایی و جهانی.
 
انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر