بیانیه مجلس خبرگان رهبری در سالگرد ارتحال امام(ره)؛

امام خمینی(ره) هویت فراموش شده مسلمانان را احیا کرد

مجلس خبرگان رهبری به مناسبت 28 امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

امام خمینی(ره) هویت فراموش شده مسلمانان را احیا کردبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای ضمن بزرگداشت یاد و خاطره امام راحل عموم مردم شریف ایران اسلامی را به حضور باشکوه در مراسم سالگرد رهبر فقید انقلاب؛ حضرت امام(ره) دعوت کرد.  
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بیست و هشتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «قدس سره الشریف» در حالی فرا می‌رسد که شخصیت وجودی آن روح خدا و انقلاب شگرف او هر روز بیشتر از پیش، آشکار می‌گردد.
 
بزرگ‌مردی که در عصر غربت معنویت برای احیای اسلام ناب محمدی(ص) و برافراشتن پرچم دینداری و  طنین ندای محرومان و مستضعفان قیام کرد و وجدان‌های بیدار را برای مقابله با استکبار بسیج کرد.
 
شخصیتی که با سال‌ها  مجاهدت و مبارزه با دستگاه ظلم و فساد رژیم پهلوی، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بنیان نهاد تا به جهانیان معرفی کرد؛ مردی که در عرصه بین‌المللی ندای «وحدت و بیداری اسلامی» را سر داد و هویت فراموش شده مسلمانان را احیاء نمود و به مستضعفان عالم آموخت که با اعتقاد به شعار«هیهات من الذله» همچنان می‌توان کاخ طاغوت‌ها را در هم شکست.
 
بدون شک تجلیل و تکریم این شخصیت عظیم الشأن و تعظیم جایگاه والای او با استقامت بر مواضع شجاعانه مقام معظم رهبری و حرکت در خط مشی ترسیم شده از سوی ایشان در صحنه مقابله با مستکبران عالم، محقق خواهد شد.
 
مجلس خبرگان رهبری در آستانه سالگرد عروج ملکوتی آن امام عزیز، ضمن گرامیداشت یاد آن پیام آور عزت و شجاعت از  آحاد ملت شریف ایران اسلامی می‌خواهد با شرکت پرشور و با نشاط  در مراسم سالگرد و بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی هرچه بیشتر پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را تحکیم نموده، دِین خود را به شهدای والامقام و امام بزرگوار ادا نموده و حمایت و پشتیبانی خود را از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله العالی اعلام دارند.

احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری
 
انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار