کد خبر: ۶۱۲۰۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

با اعلام سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، مهدی قائدی با امضای قراردادی 3 ساله به استقلال پیوست.

مهدی قائدی به استقلال پیوستبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران بازیکن باشگاه ایرانجوان با قراردادی 3 ساله به باشگاه استقلال پیوست.

 افتخاری در همین خصوص گفت: حضور مهدی قائدی در استقلال را خوش آمد می گویم. ایشان از بازیکنان خوب و پدیده لیگ یک بود که از مدتها قبل مذاکراتمان را برای جذب این بازیکن آغاز کرده بودیم و امروز این مذاکرات نهایی شد و با قایدی قرارداد 3 ساله امضا کردیم.

وی افزود: این بازیکن در لیگ یک عملکرد خوب و مطلوبی داشت و باشگاههای زیادی به دنبال جذب او بودند اما با توجه به علاقه قلبی به استقلال، حضور در این باشگاه را انتخاب کرد و اطمینان دارم عملکرد مطلوبی خواهد داشت.

افتخاری اظهار داشت: هواداران استقلال اطمینان داشته باشند طی روزهای آینده اخبار خوشی خواهند شنید. ما با بازیکنان خوبی در حال مذاکره برای امضای قرارداد هستیم اما تا زمانی که قطعی نشود، اعلام نمی کنیم. در خصوص قایدی هم همین اتفاق افتاد، ما از مدتها قبل با این بازیکن و باشگاه ایران جوان در حال مذاکره بودیم که پس از توافق نهایی و امضای قرارداد، آن را اعلام کردیم. ضمن این که باشگاه استقلال با باشگاه سازنده ایران جوان هم توافق نامه خواهر خواندگی امضا کرد تا هر دو باشگاه ارتباط بیشتری در زمینه هایی مثل نقل و انتقالات، اردوهای داخلی و خارجی و ... با هم داشته باشند.

باشگاه استقلال ١٠٠ ميليون تومان بابت صدور رضايتنامه قائدی به باشگاه ايرانجوان پرداخت كرد و در صورت ترانسفر اين بازيكن به خارج هم پانزده درصد سهم ايرانجوان خواهد بود.

قرارداد قائدی با استقلال سال اول ٣٠٠ ميليون تومان است.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر