معاون دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) بوشهر:

اگر کارها به صورت دانش‌بنیان پیش رود می‌توانیم در نبردها پیروز میدان باشیم

معاون دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) بوشهر گفت: امروز برای فائق آمدن از مکر دشمنان و خنثی کردن نقشه‌های کثیف و پیچیده آنها باید به سلاح دانش مسلح شد و اگر کارها به صورت دانش‌بنیان پیش رود می‌توانیم در نبردها پیروز میدان باشیم.

اگر کارها به صورت دانش‌بنیان پیش رود می‌توانیم در نبردها پیروز میدان باشیم
به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  محمد رضا زارعی تبار صبح یکشنبه در جمع کارکنان سپاه تنگستان و در کارگاه روز تجربه‌نگاری با بیان اینکه امروز سپاه به عنوان سکان‌دار حراست و نگهبانی انقلاب و دستاوردهای آن در کار علمی و پژوهشی به صورت دقیق و برنامه ریزی شده عمل می‌کند، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره از سپاه برای پیشرفت در همه عرصه‌ها توقعاتی داشته و دارند که البته برای برآورده شدن خواسته‌های معظم له معاونت دانش و پژوهش سپاه همواره در تلاش است تا این توقعات برآورده شود.

وی افزود: امروز برای فائق آمدن از مکر دشمنان و خنثی کردن نقشه‌های کثیف و پیچیده آنها باید به سلاح دانش مسلح شد و اگر کارها به صورت دانش‌بنیان پیش رود می‌توانیم در نبردها پیروز میدان باشیم.

زارعی‌تبار تصریح کرد: ما در معاونت دانش و پژوهش به دنبال کسب راهکارهای مهم در راستای برطرف‌کردن چالش‌ها و خطراتی که متوجه سازمان است گام بر می‌داریم و در حوزه‌های مختلف ماموریتی با تمام توان و انگیزه بن‌بست‌های موجود را شکسته و در راه پاسداری از انقلاب با تکیه بر توان دانشی به انجام ماموریت می‌پردازیم.

وی با اشاره به تشکیل تیم های اندیشه ورزی بیان داشت: سپاه در نظر دارد با تشکیل تیم‌های اندیشه‌ورزی در تمام رده‌ها موضوعات و چالش‌های پیش رو را مورد بحث و بررسی قرار دهد که این مهم در قالب دانش و پژوهش با تشکیل کارگروه‌های مختلف اندیشه‌ورزی در حال انجام است.

زارعی‌تبار اظهار داشت: معاونت دانش و پژوهش سپاه امام صادق در سال گذشته همایش بزرگ نفوذ را در حالی برگزار کرد که بیش از 50 مقاله و اثر برگزیده به بخش پایانی این همایش راه یافت و در این آثار به طور عمده نیازهای دانشی و پژوهشی سپاه و چالش های پیرامون موضوع نفوذ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تاکید کرد: امروز دشمن با سپاه جوان و تحصیل کرده ای روبرو است که  با قدرت هرچه تمام تر و در اوج اقتدار  در مقابل دسیسه‌های شوم دشمنان صف آرایی کرده و به انجام ماموریت می پردازد.

انتهای پیام/ ث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.