کد خبر: ۶۱۵۰۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱

خودت می‌دانی که انجام کارهای خانه چقدر مشکل هست. پس، نظرت چیست در کارهای خانه هم به من کمک کنی؟ ما می‌توانیم مسئولیت‌ها را تقسیم کنیم...

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  زن و شوهر در زندگی زناشویی همیشه خواسته‌ها و انتظاراتی از یکدیگر دارند. این‌ها انتظارات ساده‌ای هستند که نباید به سادگی از کنار آن‌ها رد شوید. با رعایت این نکات آرامش در زندگی زناشویی خود را تضمین می‌کنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همه زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داریم.

شوهر عزیزم ۱۲ نکته‌ای که می‌خواهم بدانی؟!

زنان از شوهرشان چه می‌خواهند؟

به نظر می‌رسد این سوال قرن‌هاست که ذهن مردان را به خود مشغول کرده است. در کل، اکثر زنان انتظارات مشابهی دارند. شاید دانستن آن‌ها بتواند به شما کمک کند. در اینجا نکاتی را برای شما آماده کرده ایم که زنان بعد از ازدواج کردن از شما انتظار خواهند داشت. این‌ها انتظارات ساده‌ای هستند که نباید به سادگی از کنار آن‌ها رد شوید. با رعایت این نکات آرامش در زندگی خود را تضمین می‌کنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همه زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داریم.

پیش خانواده من مودب باش

وقتی من قبول می‌کنم که نام خانوادگی فرزندم همان نام خانوداگی تو باشد، کمترین چیزی که از تو انتظار دارم این است که طوری با خانواده‌ام رفتار کنی که انگار تو هم متعلق به این خانواده هستی. من از تو انتظار دارم تا در همه مراسمات، جشن‌ها، دورهمی‌ها در کنار خانواده‌ام باشی و دوست دارم با برادر و خواهرم رابطه خوبی داشته باشی. در عوض تو هم می‌توانی همین انتظارات را از من داشته باشی.

در کارهای خانه به من کمک کنی

خودت می‌دانی که انجام کارهای خانه چقدر مشکل هست. پس، نظرت چیست در کارهای خانه هم به من کمک کنی؟ ما می‌توانیم مسئولیت‌ها را تقسیم کنیم، با این کار نه تو خسته می‌شوی نه من. می‌دانم که دست به سیاه و سفید نزدی و اصلا در کارهای خانه به مادرت کمک نکردی. اما مادرت وقتی ببیند تو کارهایی یاد گرفته‌ای که برای زندگی لازم هستند، به من افتخار خواهد کرد.

در خرید کردن همیشه همراهم باشی

می‌دانم که برایت کسل کننده هست که با من به مغازه‌ها بیایی و من لباس‌ها را امتحان بکنم و به دنبال لباسی باشم که تو آن را تایید کنی. بله موافقم. اما دوست نداری بدانی چه چیزی برازنده من هست؟

صراحت

می‌دانی از تو می‌خواهم زمانی از روز را با تو باشم و متفرم از اینکه من را تنها بذاری. اما درکت می‌کنم، به جای اینکه در مورد جلسه ساختگی با یک مشتری که اصلا وجود ندارد دروغ بگویی، لطفا در مورد برنامه‌هایت حقیقت را به من بگو. دوست دارم به جای اینکه از کسی دیگر بشنوم از خودت بشنوم. صداقت همیشه با خود قدردانی به همراه می‌آورد.

روزهای خاص

از تو انتظار ندارم که روزی را که برای اولین همدیگر را ملاقات کردیم به یاد داشته باشی. اما فراموش کردن روز تولدم و سالروز ازدواجمون غیر قابل بخشیدنی است. اگر نمیتوانی این روز‌ها را به یاد داشته باشی میتوانی آن‌ها را در دفتر یادداشت دیجیتالی‌ات ذخیره کنی. من هم روزهای خاص خودمان را هرگز فراموش نخواهم کرد.

نوازش کردن

نه، انتظار ندارم که هر لحظه از زندگی‌مان مثل اولین باری باشد که همدیگر را ملاقات کردیم. گرفتن دست‌ها، یک آغوش گرم و گذاشتن دست‌هایت روی شانه‌هایم به من احساس راحتی و امنیت خواهد داد. این‌ها کارهایی هستند که علاقه تو را به من نشان می‌دهد.

بهترین دوستم باش

بله، من فهرستی از دوستانی را دارم که می‌توانم روی آن‌ها حساب کنم و به هر نوع نصیحت یا پیشنهاد آن‌ها گوش کنم. اما اولین شخصی که دوست دارم دغدغه‌هایم و نگرانی‌هایم را با او درمیان بگذارم تو هستی. به یاد داشته باش ما با هم ازدواج کردیم تا در روزهای شادی و غم کنار هم باشیم. خیلی خوشحال می‌شوم که به شغل، زندگی و چالش‌های من اهمیت بدهی.

تعریف و تمجید

شاید ملکه زیبایی نباشم، اما تو باید به ظاهر من اهمیت زیادی بدهی. به یاد داشته باش، تو با من ازدواج کرده‌ای، بنابراین حتی اگر روزی وحشتناک به نظر رسیدم دوست دارم باز هم در کنار من بمانی. فراموش نکن که یک آینه بهترین دوست یک زن است و من ساعت‌ها از وقت خودم را با آینه می‌گذرانم و به ظاهر خود اهمیت می‌دهم. می‌توانی خیلی راحت به من بگویی «این لباس چقدر به تو می‌آید»

مرا به خاطر کسی که هستم دوست داشته باش

بله درسته آماده شدن من ساعت‌ها طول می‌کشد و می‌توانم یک پیتزای کامل را بخورم. اما تو نباید بخواهی عقیده مرا تغییر دهی. تو هم شب‌ها با دهان باز می‌خوابی و تمام شب را خر و پف می‌کنی و اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است. آیا دوست داری من هم در مورد تو قضاوت اشتباهی انجام دهم؟

هر وقت که لازم است طرف من باش

بعضی وقت‌ها باید طرف من باشی. می‌دانم خانواده‌ات برایت اهمیت زیادی دارد، اما من هم باید برای تو مهم باشم. نمی‌خواهم احساس کنم با من مثل غریبه‌ها رفتار میکنی.

حمایت عاطفی

بعضی وقت‌ها شدیدا به تو احتیاج دارم و در آن لحظه حتما باید کنارم باشی. عاطفی بودن رابطه ما را قوی‌تر می‌کند.

نازم را بکش

یک جعبه شکلات مورد علاقه‌ام، اسباب بازی جالب، یک رانندگی طولانی مدت برای تماشای غروب آفتاب و یا حتی یک شام در زیر روشنایی شمع در خانه یا هر کار دیگری که می‌توانی انجام دهی، همه این‌ها باعث خوشحالی من می‌شود. اما اگر می‌خواهی در کارهای پخت و پز به من کمک کنی، لطفا از مادرت یاد بگیر.

منبع:تبیان

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر