کد خبر: ۶۱۵۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
نورانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد:

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: طی هفته های اخیر صادرات محصولات کشاورزی به قطر از روند روبه رشدی برخوردار بوده است.

جهش صادرات محصولات کشاورزی به قطررضا نورانی رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آخرین وضعیت صادرات به قطر، اظهار داشت: صادرات محصولات کشاورزی به قطر از روند روبه رشدی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه محصولاتی نظیر سبزی، صیفی و میوه‌های فصلی به قطر صادر می شود، افزود: هر هفته دو الی سه کشتی از بندرلنگه  و بندرعباس اقدام به بارگیری محصولات کشاورزی می‌نماید، اما  تا کنون آمار دقیقی از میزان صادرات در اختیار نداریم.

نورانی ادامه داد:  لنج یک صنعت قدیمی و کهنه است که هنگام وقوع طوفان در آب‌های خلیج فارس صادرات را با تأخیر مواجه می نماید، از این رو انتظار می رود که دولت با فراهم کردن زیرساخت ها به این امر مهم کمک نماید.

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه فراهم شدن زیرساخت های صادراتی تأثیر بسزایی در روند روبه رشد صادرات دارد، عنوان کرد: با وجود آنکه کشتیرانی والفجر در بوشهر مستقر است، لذا انتظار می رفت حرکت صادرات به قطر را زودتر آغاز کند اما به سبب آنکه قطری ها به شرکت والفجر پاسخی ندادند، این امر با تأخیر انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 آخرین وضعیت صادرات به قطر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر