کد خبر: ۶۱۵۱۲۹۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
حبیب‌زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: لیست کاندیدای اصلی و نهایی شهردار آینده تهران چهارشنبه(14 تیر ماه) بسته می‌شود.

لیست کاندیدای‌ اصلی برای شهرداری تهران 14 تیر ماه بسته می‌شود افشین حبیب‌زاده منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگارحوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه روز چهارشنبه (14 تیرماه) جلسه نهایی برای بررسی و لیست نهایی شهردار آینده بسته می‌شود اظهار داشت: بر اساس فرآیندی که در این دوره به تصویب رسیده قرار است که هر کدام از اعضای منتخب حداکثر سه گزینه را برای شهردار آینده تهران اعلام کنند.

وی افزود: گزینه‌هایی که از سوی اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر انتخاب می‌شوند در جلسه روز چهارشنبه معرفی و بررسی می‌شوند و خلاصه رزومه آنها در این جلسه ارائه می‌شود.

عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعد از معرفی، رای‌گیری در خصوص گزینه‌ها انجام می‌شود و هر کاندیدایی که پنج رای به دست بیاورد وارد لیست اولیه می‌شود.

حبیب‌زاده با اشاره به فرآیند این دوره شورا تصریح  کرد: هر عضو می‌تواند کاندیدهای خود را برای شهردار آینده تهران انتخاب کند.

وی با بیان اینکه اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تا قبل از رسمی شدن نمی‌توانند شهردار تهران را انتخاب کنند تاکید کرد: تمامی صحبت های مطرح شده در خصوص شهردار  آینده تهران،  تنها  گمانه زنی است چرا که گزینه اصلی برای شهردار آینده تهران هنوز مشخص نشده است.

عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به میثاق‌ نامه‌ای که توسط اعضای منتخب شورای اسلامی شهر تهران به امضا رسیده است، گفت: بر اساس این میثاق‌نامه هیچ شخصی نمی‌تواند از شورای شهر تهران خارج شود.

وی به برخی اظهارات در خصوص خروج 4 عضو منتخب از پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و گفت: خروج چهار عضو از شورای شهر به هیچ عنوان صحت ندارد و به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم.

حبیب زاده با بیان اینکه حزب خانه کارگر هنوز در خصوص گزینه‌های احتمالی خود تصمیمی نگرفته است، تاکید کرد: لیست کاندیدای اصلی برای شهردار آینده تهران روز چهارشنبه 14 تیر ماه بسته می‌شود.

انتهای پیام/

تکذیب خروج 4 عضو از شورای شهر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی