کد خبر: ۶۱۷۱۶۲۰
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
ذوالنور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: دولت در برجام متناسب با رفتار آ‌مریکایی‌ها عمل نکرده است، جنس برخورد ما با آمریکا باید از نوع رفتار خودشان باشد.

دولت در جریان برجام متناسب با رفتار آمریکایی‌ها عمل نکرده استمجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران نمی‌خواهد نقض کننده برجام باشد، گفت: با این وجود ما باید متناسب با رفتار طرف مقابل عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه دولت تا به حال متناسب با رفتار آ‌مریکایی‌ها عمل نکرده است، یادآور شد: جنس برخورد ما با آمریکایی‌ها باید از جنس برخورد آنها با ما باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تصویب طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آ‌مریکا در منطقه در جلسه روز گذشته مجلس گفت: طرح مذکور، طرح خوبی بود اما معتقدیم که می‌شد طرحی قوی‌تر از آن تهیه کرد.

ذوالنور با بیان اینکه قرار است کنگره آمریکا تا 29 تیر طرح ضد ایرانی را تعیین و تکلیف کند، تصریح کرد: از آنجایی که نمایندگان دو هفته تعطیلات تابستانی دارند، بعد از تعطیلات و متناسب با تصمیم کنگره آمریکا باید طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در کمیسیون امنیت ملی بررسی شود و متناسب با موضوع کنگره، محتوای این طرح را تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر آمریکایی‌ها برجام را نقض کنند ما هم اقدام متقابل انجام می‌دهیم و این مسئله در طرح تصویب شده مجلس مطرح شده و قابل تقویت است.

انتهای پیام/

ضرورت برخورد متقابل با آمریکا در جریان برجام

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
جناب ذوالنور ! دولت نمیتواند اقدامی علیه امریکا داشته باشد جون در برجام نافرجام جایی برای اینکار نیست و همه امتیازات را واگذار کرده چون امضای کری را تضمین میدانند!
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی