کد خبر: ۶۱۷۹۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : متولدین 1354 به ما قبل که واجد شرایط معافیت بخشودگی سنی هستند باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی، وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

ضوابط و مقررات مربوط به معافیت بخشودگی سنی اعلام شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهارکرد: یکی از قوانین و مقررات خدمت سربازی، معافیت بخشودگی سنی برای متولدین سال های 54 به ما قبل است، واجدین شرایط که تاکنون موفق به بهره مندی از این نوع معافیت نشده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

وی با اشاره به اینکه در این نوع معافیت علاوه برشرط سنی ، مقطع تحصیلی مشمولان نیز ملاک عمل است، افزود: مشمولانی که قبلا، از این معافیت بهره مند شده اند و دارای کارت معافیت از خدمت قدیمی هستند ، باید برای تعویض کارت قدیمی معافیت به هوشمند، از طریق دفاتر(پلیس+10) اقدام کنند.

سردار کریمی درخصوص مقررات مربوط به معافیت بخشودگی سنی گفت: شرط سنی برای دارندگان مدارک تحصیلی( زیردیپلم تا لیسانس) تا پایان 1354 ، فوق لیسانس تا پایان 1352 ،دکتری غیر پزشکی تا پایان 1350 و دکترای پزشکی ودامپزشکی تا پایان 1344 تعیین شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شناسنامه عکس دار مشمولان بالای 50 سال مشروط بر اینکه تغییرات سنی نداشته باشد، به منزله تعیین تکلیف وضعیت خدمتی آنان است و نیازی به درخواست معافیت نخواهند داشت .

انتهای پیام/

مشمولان سربازی برای معافیت بخشودگی سنی به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی