کد خبر: ۶۱۹۵۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
سردار سنایی‌راد:

معاون سیاسی سپاه گفت: تروریست‌های تکفیری در سوریه روز‌های پایانی عمر خود را سپری می‌کنند.

تروریست‌ها در سوریه روز‌های پایانی عمر خود را سپری می‌کندبه گزارش دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه در گردهمایی اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در مرکز فرهنگی رسانه‌ای صبا برگزار شد، اظهار داشت: روز خبرنگار در کشور ما به نام شهید صارمی مزین شده است و امروز خبرنگاران ما یاوران رسانه‌ای رزمندگان مدافع حرم هستند.

وی افزود: اگر با جریان تکفیری مقابله نمی‌شد، این جریان عمیق‌ترین ضربه را به اسلام ناب وارد می‌کرد و آمریکا و غرب تکفیری‌ها را برای از بین بردن اسلام ناب به نیابت گرفته و امپراطوری رسانه‌ای خود را در اختیار آنان قرار دادند.

معاون سیاسی سپاه ادامه داد: در ابتدای کار جریان تکفیری نوع فعالیت رسانه‌ای و خبرسازی بود که به اقدامات آنان دامن زد و ادامه مقابله با این جریان نیز باید با کمک رسانه باشد.

سنایی‌راد تصریح کرد: در سوریه علایمی دیده می‌شود که شکست جریان تکفیری قطعی است و آن‌ها روز‌ها و ماه‌های پایانی عمر خودشان را طی می‌کنند، زیرا امروز دیگر توان نگه‌داشتن مناطق به شکل قبل را ندارند.

وی ادامه داد: غربی‌ها بازی جدیدی را آغاز کرده‌اند و بدشان نمی‌آید، جریان تکفیری از بین برود و امروز ناچار هستند به واقعیت‌ها تمکین کنند. جریان تکفیری امروز بهترین فضا را در اختیار رسانه‌های خود قرار داده است.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی