کد خبر: ۶۱۹۹۲۸۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی اردستان خبرداد:

مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی اردستان گفت: آب شرب اهالی 95 روستای این شهرستان باتانکرهای سیار تامین می شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رضا دهقانی امروزدر گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: 420 مترمکعب آب شرب این روستاها روزانه با هفت دستگاه تانکر حمل می شود.

وی با بیان اینکه 106 روستای شهرستان اردستان زیرپوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی اردستان قرار ندارند، افزود: 45 روستای دیگر در این شهرستان به صورت موردی از خدمات این شرکت بهره مند می شوند.

دهقانی طول شبکه توزیع آب در روستاهای اردستان را 440 کیلومتر بیان کرد و خاطرنشان کرد: 230 کیلومتر خط انتقال، 39 حلقه چاه، 11 رشته قنات و چهار چشمه آب شرب 11هزار مشترک خانگی روستاهای شهرستان اردستان را تامین می کنند.

به گفته وی، زیر پوشش قرار دادن روستاهای سهامیه، امیدیه، دشت آزادگان، تل آباد، سهرویه و تامین آب شرب سالم از این روستاها از جمله اقدام های شرکت آبفار روستایی در سال گذشته بوده است.

وی از دیگر اقدام های انجام شده برای گسترش عدالت اجتماعی توسط این اداره را مجتمع کردن چند روستا برای تامین آب پایدار شامل مجتمع 9 آبرسانی روستایی اسلام آباد، مجتمع 21 روستایی ریگستان، مجتمع اونج، ماست بندی و ظفرقند و مجتمع آبرسانی چهار روستایی لاسیب، توتکان، جنبه و مکان بیان کرد.

دهقانی یاد آوری کرد: طرح ساخت مجتمع آبرسانی دهستان همبرات با 35 روستا با 100 کیلومتر لوله گذاری و یک ایستگاه پمپاژ با اعتبار 150میلیارد ریال در دستور کار است که در صورت تامین اعتبار عملیات اجرائی در سال جاری آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

 

106 روستای شهرستان اردستان زیرپوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی اردستان قرار ندارند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی