کد خبر: ۶۱۹۹۶۵۱
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
رضایی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی از برگزاری نشست امروز صبح با 4 وزیر پیشنهادی خارجه، صنعت، ارتباطات و اقتصاد و دارایی خبر داد.

//مسعود رضایی نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تشریح نشست امروز صبح کمیسیون متبوع خود با 4 وزیر پیشنهادی دولت گفت: ظریف وزیر پیشنهادی وزارت امور خارجه، شریعتمداری وزیر صنعت و معدن، جهرمی وزیر امور ارتباطات و در  پایان کرباسیان وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی میهمان این کمیسیون بودند.

وی ادامه داد: هر کدام از  وزرا چند دقیقه‌ای برنامه‌های خود را به کمیسیون اجتماعی اعلام کرده و نمایندگان نیز سوالات و مباحث خود را مطرح کردند.

 نماینده مردم شیراز بیان داشت: این جلسات به منظور بررسی و جمع‌بندی گزارشات و برنامه‌های وزرای پیشنهادی برگزار می‌شود تا نمایندگان بتوانند از لحاظ شناخت روحیات و برخورد چهره به چهره با آن‌ها آشنا شده و در تصمیم‌گیری‌های خود در صحن  مجلس برای ارائه رای اعتماد با اطلاعات بیشتری وارد شوند.

رضایی با بیان اینکه متاسفانه این جلسات با کمی تعارفات و ملاحظات از سوی نمایندگان و وزرای پیشنهادی می‌گذرد و بسیاری از نظرها اعلام نمی‌شود، اظهار داشت: هر شخصی سعی می‌کند دیدگاه خود را بیان کند اما قرار شد تعاملات بهتری میان مجلس و دولت انجام شود.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: وکلای ملت از بعد نظارتی هم اعلام کردند در کنار حمایت از دولت به آن نیز توجه دارند و اگر وزیری خلاف قول‌ها و وعده‌های خود در مجلس اقدام کند مورد انتقاد قرار خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون اجتماعی بعدازظهر امروز (شنبه 21 مرداد ماه) از ساعت 3 با تعدادی دیگر از وزرای پیشنهادی مانند زنگنه وزیر نفت جلسه خواهد داشت. 

انتهای پیام /

زنگنه وزیر پیشنهادی نفت میهمان جلسه عصر امروز کمیسیون اجتماعی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر