کد خبر: ۶۲۰۰۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی گفت:در چهار ماهه امسال 286میلیارد و 935میلیون ریال بانک مسکن به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز بجنورد؛ مجید اسدی فر گفت:این تسهیلات شامل بخش خرید مسکن،تسهیلات ساخت مسکن است.

وی افزود:در بخش خرید مسکن 175فقره با اعتبار 86میلیارد و 982میلیون ریال پرداخت کرده است.

وی به پرداخت تسهیلات مسکن روستایی اشاره کرد و افزود:به 170واحد مسکن روستایی 33میلیارد و 500میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

اسدی فر گفت:به هزار و 793واحد مسکن مهر نیز 158میلیارد و 430 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تسهیلات ازدواج از اول مرداد ماه به متقاضیان پرداخت می شود،گفت:674متقاضی وام ازدواج به بانک مسکن معرفی شده که از این تعداد 438نفر در انتظار تکمیل مدارک و به 236نفر تسهیلات پرداخت شده است.

اسدی فر اظهار کرد:هیچ مشکلی از بابت پرداخت تسهیلات ازدواج به زوجین نداریم و تا پایان شهریور ماه به همه متقاضیان تسهیلات ازدواج پرداخت می شود.

وی به واحدهای مسکونی خسارت دیده در زلزله 26اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت:3هزار و 578واحد مسکونی به بانک مسکن معرفی شده اند.

اسدی فر افزود:2هزار و 678واحد مسکونی در گلستان شهر،910واحد در داخل شهر بجنورد برای جبران خسارت  به شعب بانک مسکن معرفی شده اند که از این تعداد 833واحد مسکونی تسهیلات خسارت دریافت کرده اند.

انتهای پیام/آ

معرفی 3هزار و 578 واحد مسکونی برای دریافت تسهیلات مسکن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر