کد خبر: ۶۲۱۵۶۶۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹

وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه ای، خبر یک کانال تلگرامی موسوم به ایران تایمز که ادعا کرده است؛" 15 استاندار به زودی تغییر می کنند" را قویاً تکذیب کرد.

وزارت کشور خبر یک کانال در فضای مجازی با ادعای تغییر 15 استاندار را تکذیب کردبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه ای، خبر یک کانال تلگرامی موسوم به ایران تایمز که ادعا کرده است؛" 15 استاندار به زودی تغییر می کنند" را قویاً تکذیب کرد.


این یادداشت رسانه ای می افزاید: همچنان که بارها تشریح شده، انتصاب مدیران سیاست داخلی کشور از جمله استانداران و فرمانداران، برابر روندها و استاندارهای فنی و اداری قانونمند دنبال می شود و اقدامات دفعی و خارج از چارچوب ها و ضوابط در این روند، جایگاهی ندارد.


مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در خاتمه ضمن تأکید بر ضرورت توجه کافی مخاطبان ارجمند و اصحاب رسانه به اعتبار منابع اخبار منتشره در فضای مجازی خاطر نشان کرد: چنانچه حسب اقتضاء و به منظور تضمین حرکت پرشتاب مناطق مختلف کشور در مسیر توسعه متوازن و تحقق سایر سیاست های دولت خدمتگزار، نیازی به تغییر در برخی مدیریت ها باشد، این موارد برابر روال های طبیعی موجود، دنبال می شود.

 

انتهای پیام/

 

وزارت کشور ادعای تغییر 15 استاندار را تکذیب کرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر