کد خبر: ۶۲۲۴۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
همزمان با آخرین روز از هفته دولت

اولین قطار مسافربری زاهدان - اصفهان همزمان با آخرین روز هفته دولت امروز در مراسمی، ایستگاه راه آهن شهر زاهدان را به مقصد اصفهان ترک کرد.

حرکت اولین قطار مسافری زاهدان به مقصد اصفهان ارجونی مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان   از  زاهدان  ، در حاشیه این مراسم  اظهار داشت: قطار مسافری زاهدان - اصفهان شرکت خلیج فارس با پنج واگن چهار تخته درجه یک و ظرفیت 220 نفر امروز ساعت 11:30 با قرار گرفتن در مسیر به مقصد اصفهان حرکت کرد.

مجید ارجونی افزود: تمام ظرفیت واگن های قطار زاهدان - اصفهان امروز تکمیل بوده و برای هفته آینده نیز شمار زیادی بلیط رزرو شده است.

وی گفت: از این پس یک هفته در میان قطار زاهدان - اصفهان روزهای سه شنبه و چهارشنبه و روزهای پنجشنبه و جمعه در این مسیر تردد می کند.

وی افزود: حرکت این قطار ساعت 11:20 از اصفهان به مقصد زاهدان و روز بعد ساعت 11:30 از زاهدان به مقصد اصفهان است.

مدیرکل راه آهن جنوب شرق اظهار داشت: هر واگن این قطار 44 نفر ظرفیت دارد و هر بلیط آن با قیمت 722 هزار و 500 ریال فروخته می شود.

ارجونی افزود: مدت زمان حرکت قطار زاهدان - اصفهان از مبدا تا مقصد 18 ساعت است.

وی گفت: متقاضیان سفر با قطار در مسیر ریلی زاهدان - کرمان - یزد - اصفهان و برعکس می ‌توانند با مراجعه به مراکز فروش مجاز و یا سایت راه ‌آهن نسبت به خرید بلیط های مورد نیاز خود اقدام کنند.

گفتنی است؛ قطار زاهدان- اصفهان دیروز از اصفهان عازم زاهدان شده بود و امروز مسافران زاهدانی را به مقصد اصفهان انتقال داد.

انتهای پیام/ع

راه اندازی اولین قطار مسافری زاهدان به مقصد اصفهان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی