کد خبر: ۶۲۳۰۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
کد خبر : ۶۲۳۰۱۵۲

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نمایشگاه تجهیزات ورزشی در مورد تیم ملی و حمایت از تولیدات داخلی مسائلی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسعود سلطانی فر درباره انتقادات ملی پوشان فوتبال از بی توجهی مسئولان بابت صعود به جام جهانی روسیه اظهار کرد:نمام نیازهای تیم ملی فوتبال برای صعود به جام جهانی و حضور مقتدرانه در این مسابقات تامین شده است و قرار نیست پاسخ کسی را بدهم. 

 سلطانی فر درباره استفاده از تجهیزات ورزشی داخلی بیان کرد: ما به دنبال شرایطی هستیم که تولید کنندگان داخلی بتوانند نیازهای داخلی کشور را تامین کنند و با تولیدات خارجی رقابت کنند.

او ادامه داد: به نظرم اگر از تولید کنندگان داخلی حمایت شود و تسهیلات لازم را در اختیار آنها قرار بدهیم در آن صورت آنها می توانند نیازهای ورزش قهرمانی را تامین کنند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: به هر حال تولید کنندگان داخلی ظرفیت  وپتانسیل لازم برای رقابت با نمونه های خارجی را دارند. همچنین بخش های خصوصی هم باید سرمایه گذاری لازم را برای ارتقای تولید کنند گان داخلی انجام بدهند.

سلطانی فر تصریح کرد: فدراسیون های ورزشی به صورت جداگانه در بخش تولید داخلی مشارکت ندارند و آنها فقط مصرف کننده تجهیزات ورزشی داخلی هستند.

او درباره تجهیزات ورزشی بیان کرد: به هر حال سیاست و رویکرد وزارت ورزش و جوانان این است که نیازهای خود را به وسیله تولیدات  داخلی تامین کند و بخش های دیگر همانند آموزش و پرورش هم باید رویکردشان استفاده از تولیدات داخلی باشد. همچنین ما باید از تولیدات داخلی استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: حمایت ما از تولیدات داخلی این است که با مصرف تجهیزات ورزشی داخلی باعث کاهش قیمت و افزایش کیفیت تولیدات داخلی شویم. همچنین تولیدات داخلی بتوانند با اجناس خارجی رقابت کنند. نگاه تولید کنند گان داخلی باید به سمتی باشد که در بخش صادرات هم فعالیت داشته باشند. کیفیت تولیدات داخلی از اجناس چینی بهتر است و تولید کنند گان داخلی باید در زمینه بازاریابی هم فعال باشند.

انتهای پیام/

اظهارات وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نمایشگاه تجهیزات ورزشی 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ