کد خبر: ۶۲۴۳۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸

مدیر عامل پرسپولیس گفت: در شرایط بدی قرار گرفته‌ایم، هزینه‌های جاری را به مشکلات گذشته اختصاص داده‌ایم و پرسپولیس به عنوان نماینده و نماد فوتبال ایران به حمایت نیاز دارد.

طاهری: پرسپولیس نماینده ایران در آسیا به حمایت نیاز دارد / مسائل فنی برای میزبانی در لیگ قهرمانان اهمیت دارد

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری در گفتگویی اظهار کرد: درباره میزبانی در لیگ قهرمانان در کشور ثالث مسائل فنی و تکنیکی وجود دارد که از موضوع ملیت کشور مهمتر است.

او ادامه داد: بعضی از کشورها در نزدیکی ما آسیایی نیستند. بعضی کشور ها از همسایه های شمالی امکانات لازم را ندارند. بعضی با وجود تلاش های فدراسیون اعلام آمادگی نکردند. ممکن است بعضی از آن ها اصلا با همین عربستان مناسبات داشته باشند. مسئله رفت و آمد هم خیلی مهم است. اگر قرار باشد تیم خسته بشود اصلا انتخاب خوبی نخواهد بود. ما در مرحله اول حتی مالزی را بررسی کردیم اما رفت و آمد طولانی اصلا مناسب تیم نبود.

طاهری افزود: مراحل قبل را در نظر بگیرید که یک روز بعد از بازی در مسقط تیم را به باشگاه ایرانیان دبی بردیم. این شرایط از نظر فنی برای تیم عالی بود. ما در همین ابوظبی که میهمان بودیم کمتر از الاهلی تماشاگر نداشتیم. به نظر من اکنون به جای اینکه درباره ناکامی دیپلماسی فوتبال و رفتن بازی به کشور ثالث بحث کنیم باید ببینیم اکنون چه می توان کرد؟ دیدیم که در نهایت تخلف کنفدراسیون معلوم شد و عربستانی ها هم باید به ما غرامت بدهند. در حال حاضر زمانی است که از حامیان مالی بخواهیم نه از پرسپولیس بلکه از مردم ایران حمایت کنند و شرایط حضور آن ها را در این بازی ها فراهم کنند. ما به عنوان نماینده ایران بازی حساسی داریم و فرصتی هم برای جبران نیست در حالی که پول پرچم هوادار را هم باید تامین کنیم. حامیان مالی حداقل می توانند در این زمینه ها کمک کنند.

مدیر عامل پرسپولیس درباره موضوع ژوزه و دستیارانش عنوان کرد: قبل از هر چیز باید بگویم همان ۴۰۰ میلیون هواداران برای ما خیلی با ارزش بود. شما باید ببینید بعضی از این هواداران چگونه کمک مالی را جور می کنند.

او در پایان خاطر نشان کرد:  پرونده های دیگری با هزینه های سنگین داریم و فقط برای این مورد باید ۸ میلیارد تومان پرداخت کنیم. در حال حاضر پول دستیاران را با توجه به ملاحظات امنیتی مرحله به مرحله پرداخت کرده ایم. من هیچ گاه در هیچ جایی علاقه نداشتم درباره رفتارهای مدیریتی نفرات قبل از خودم صحبت کنم اما  واقعیت این است که اکنون با آسیب بزرگی مواجه شده ایم و مجبوریم تمام منابع جاری خودمان را به این امر اختصاص بدهیم و در حال حاضر باید برای بسیاری مسائل دیگر مثل حقوق بازیکنان  فکری کنم. طبیعی است که این پرسپولیس و هواداران به حمایت برای حل این مشکلات نیاز دارند.

 انتهای پیام/ 

اظهارات مدیر عامل پرسپولیس درباره محل میزبانی از الهلال عربستان 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر