کد خبر: ۶۲۴۴۰۷۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

اولین جلسه شورای کارکنان ستاد وزارت کشور با حضور قائم مقام وزیر معاون توسعه مدیریت و منابع و اعضای شورا تشکیل شد.

شورای کارکنان ستاد وزارت کشور شد/ هدف از تشکیل شورا کمک به توانمندی کارکنانبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در اجرای دستور وزیر کشور مبنی بر تشکیل شورای کارکنان ستاد وزارت کشور و سازمان‌های وابسته اعضای این شورا از طرف همکاران حوزه‌های مختلف ستادی انتخاب و اولین جلسه این شورا با حضور مقیمی قائم مقام وزیر و ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع و اعضای شورا تشکیل شد.

در این جلسه مقیمی به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر با تبیین به اهداف تشکیل شورای کارکنان وزارت کشور گفت: این شورا ضمن پیگیری مطالبات کارکنان، در تصمیم سازی‌های وزیر محترم کشور تاثیر گذار است و انتظار وزیر کشور از تشکیل و برگزاری این شورا کمک به تقویت و توانمندی کارکنان وزارت کشور و رفع مشکلات و موانع کاری و همچنین تولید ایده ها و راهکارهای مناسب برای فرمانداران و بخشداران است.

در ادامه این نشست ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع با اعلام حمایت همه جانبه از شورای کارکنان و در مقابل انتظار رعایت حریم ها و چارچوب ها از سوی شورا بر پیش بینی ساز و کار مناسب و ایجاد دبیرخانه فعال برای این شورا تاکید کرد.

همچنین اعضای شورای کارکنان وزارت کشور برنامه های خود را برای روند پیش روی شورا و همچنین انتظار خود در مورد شورا مطرح کردند.

در ادامه برای انتخابات هیات رئیسه شورای کارکنان از بین اعضای شورا 4 نفر برای ریاست این شورا نامزد شدند که پس از رای گیری و شمارش آراء روح الله سمیع به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد و حسن قمری و خانم زهرا عابدینی به ترتیب به عنوان نائب رئیس و منشی هیات رئیسه شورای کارکنان وزارت کشور انتخاب شدند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر