کد خبر: ۶۲۴۴۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی:

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: امکانات لازم برای برگزاری مسابقات طناب زنی کشور در خراسان شمالی از استانداردهای لازم برخوردار است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  بجنورد؛،میترا روحی نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و رئیس فدراسیون طناب‌زنی کشور در بجنورد با اعلام رضایت از برگزاری مسابقات کشوری طناب‌زنی در استان خراسان شمالی گفت: بسیار خرسندیم که توانستیم هفتمین دوره مسابقات طناب‌زنی کشور در 2 بخش آقایان و خانم‌ها را در استان بسیار زیبای خراسان شمالی برگزار کنیم  تمام فعالیت‌های انجمن ورزش های همگانی در راستای پاسخگویی نیازهای جوانان بوده و طناب زنی از جمله رشته‌های بسیار جذاب، کم هزینه و مورد استقبال عموم جوانان است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه رشته ورزشی طناب زنی در کشور افزود: با امضای تفاهم‌نامه‌ای از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی و دانشگاه فرهنگیان٬ مصوب شد رشته طنابزنی در خوابگاه‌های دانشجویان معرفی شده و از ظرفیت دانشجویان حداکثر استفاده انجام شود. بر اساس این تفاهم‌نامه همه دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه فرهنگیان می‌توانند معرف و مربی رشته طناب‌زنی در مدارس برای دانش‌آموزان باشند و این مهم جهش بسیار خوبی را در این زمینه ایجاد می‌کند.

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و رئیس فدراسیون طناب‌زنی گفت: هم‌چنین با توجه به تفاهمنامه‌ای که با وزارت علوم منعقد شد٬ رشته طناب‌زنی در مسابقات المپیاد ملی ورزش‌های همگانی از جایگاه خوبی برخوردار شده و دانشگاه بیرجند در بخش پسران حائز رتبه برتر شد و این حاکی از آن است که تمام افراد علی‌رغم کمبود امکانات و بودجه می‌توانند در این گونه ورزش‌ها جهش بسیار خوبی را داشته باشند.

روحی با اشاره به توانمندی‌های ورزشی خراسان شمالی تاکید کرد: خراسان شمالی با مدیریت مناسب هیئت ورزش‌های همگانی توانسته یکی از استان‌های برتر در این زمینه باشد که این مهم تنها با تعامل با دستگاه‌های اجرایی و همچنین ارتباط خوب با عموم شهروندان حاصل می شود٬ لذا رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان خراسان شمالی به زودی به عضویت هیئت رئیسه طنابزنی کشور درآمده و با نگاه توسعه‌ای به مسائل ورزشی و به ویژه ورزش همگانی این استان نگریسته می‌شود.

وی افزود: شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان در خراسان شمالی مستلزم حمایت و هدایت مسئولان است.

انتهای پیام/ ط

برخوردار بودن خراسان شمالی از امکانات لازم برای برگزاری مسابقات طناب زنی کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر