کد خبر: ۶۲۴۴۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲

سفیر روسیه لغو روادید و ویزای گردشگران بین دو کشور ایران و روسیه را از تفاهم های صورت گرفته بین دو کشور اعلام کرد.

به گزارش گروه  استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ لوان جاگاریان صبح شنبه در دیدار با استاندار مازندران با تاکید بر اینکه روسیه آماده همکاری برای توسعه مناسبات با ایران را دارید اظهار داشت: با توجه به مزیت های گردشگری بین دو کشور، لغو روادید گردشگری بین دو کشور و در سفر رئیس جمهور ایران و دیدار وی با رئیس جمهور روسیه مطرح شد و روسیه آمادگی اجرای این طرح را دارد و امیدواریم طرف ایرانی نیز آن را اجرا کند.

وی همچنین با اشاره به برخی مسائل موجود فراروی توسعه مناسبات بین ایران و روسیه اظهار داشت: آمادگی رفع مسائل و توسعه همکاری ها را داریم.

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران نیز با تاکید بر توسعه همکاری های بین مازندران و روسیه اظهار داشت: تفاهمنامه های متعددی بین مازنران و روسیه منعقد شده است و امیدواریم با توجه به توسعه مناسبات و دیپلماسی اقتصادی، زمینه های مناسب برای عقد قرارداد فراهم شود.

وی به نمایشگاه توانمندی های اقتصادی ایران در ولگاگراد روسیه اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه دستاوردهای خوبی برای شناساندن ظرفیت های مازندران داشته است و باید ترتیبی برای برگزاری سالانه آن انجام شود.خیریان پور خواستار تسهیل مسائل گمرگی و تشکیل دو کمییته در سطح دستگاه های دولتی و خصوصی برای رفع مسالئل فراروی شد.

انتهای پیام/س

سفر سفیر روسیه به مازندران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر